Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Latest discussions

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

 Lajmërim: Shpjegim falje


Arkiva e forumit18kujta2222Mon Mar 01, 2010 12:14 pm
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Gruaja e Saruhanit producente e serialit


Vitet e Humbura5libona3205Sun Feb 28, 2010 4:21 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

 Lajmërim: Aci hayat fillon perseri..!


Arkiva e forumit12libona1197Mon Feb 22, 2010 10:22 pm
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  ISA MUSTAFA...PERSERI FITOI..hoorey!


Urime dhe pershendetje1libona1097Mon Feb 22, 2010 10:16 pm
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Pershendetni antart e forumit....


Urime dhe pershendetje20libona6150Mon Feb 22, 2010 10:15 pm
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Familja e Esmerit


Vitet e Humbura4libona2327Thu Feb 18, 2010 8:50 am
libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

 Lajmërim: Grada per antarett


Per forum20libona2940Sat Jan 30, 2010 12:58 pm
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  90 antar ,Urime!


Per forum6libona863Sat Jan 30, 2010 2:30 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Oguz Galeli


Ebru Kocaaga dhe Oguz Galeli12Nori7465Wed Jan 20, 2010 6:56 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Selin Demiratar


Selin Demiratar3kujta1791Sun Jan 17, 2010 7:07 am
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Alia me floke te gjata


Vitet e Humbura3libona883Sun Jan 17, 2010 5:22 am
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  NE durres:jeta e hidhur


Jeta e Hidhur4libona1378Sat Jan 16, 2010 11:02 pm
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Dilek Serbest-Nazlle


Vitet e Humbura2libona876Sat Jan 16, 2010 6:36 pm
libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Filmografia..


Vitet e Humbura4libona893Sat Jan 16, 2010 6:35 pm
libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Senem Betil-Bahar biografia


Vitet e Humbura2libona856Sat Jan 16, 2010 6:34 pm
libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  E premte-Episodi i fundit


Vitet e Humbura3kujta790Sat Jan 16, 2010 6:14 am
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Na jepni ca tituj


Vitet e Humbura5libona824Fri Jan 15, 2010 11:20 pm
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Ayca Turan(ezo)-biografia


Vitet e Humbura1libona1189Fri Jan 15, 2010 11:18 pm
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Ahmet Kaynak-Enderi


Vitet e Humbura1libona867Fri Jan 15, 2010 11:17 pm
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  20.08.09-08.01.10


Vitet e Humbura3libona794Thu Jan 14, 2010 6:06 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

 Ngjitës Gradat prt postim


Per forum3kujta3629Sun Jan 10, 2010 11:12 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

 Lajmërim: Link-at e forumit tone!


Per forum8libona12156Sat Jan 09, 2010 11:25 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Nermin foto


Selin Demiratar2kujta2005Sat Jan 09, 2010 9:23 am
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Esmer&Ezel Wallpaper


Vitet e Humbura10libona1095Sat Jan 09, 2010 6:35 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Vetem 49 epizoda....Opss


Vitet e Humbura7libona871Wed Jan 06, 2010 6:56 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Kosova'nın yeni starı Kenan İmirzalıoğlu


Arkiva e forumit3libona959Wed Jan 06, 2010 3:51 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Yalan -Shqip-turqisht


Jeta e Hidhur5libona849Wed Jan 06, 2010 3:49 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  komente per mehmet kosoven


Arkiva e forumit11Serafina 092971Wed Jan 06, 2010 3:46 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Nje video nga une..


Arkiva e forumit4libona874Wed Jan 06, 2010 12:31 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Permbledhje e shkurt e permbajtjes se serialit


Arkiva e forumit1libona799Wed Jan 06, 2010 12:27 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  CD e aci hayat


Jeta e Hidhur4libona898Wed Jan 06, 2010 12:26 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  URIME VITI I RI


Urime dhe pershendetje2libona1847Mon Jan 04, 2010 2:02 pm
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Seriali i ri "Vitet e humbura"


Vitet e Humbura14libona4197Sun Jan 03, 2010 11:27 am
lussi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  foto 2009


Vitet e Humbura2libona1470Sun Jan 03, 2010 11:26 am
lussi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Me cilen...


Arkiva e forumit1Serafina 09759Sun Jan 03, 2010 11:24 am
lussi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  A do pranoni te vaksionoheni kunder A/H1N1


Arkiva e forumit1libona707Sun Jan 03, 2010 11:23 am
lussi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  i shkurt ..apo jo???


Vitet e Humbura2libona832Sun Jan 03, 2010 11:22 am
lussi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  ne forume njerezit ne lufte per nemrinin e mhemtin


Jeta e Hidhur5lussi1168Sun Jan 03, 2010 11:20 am
lussi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Mire se erdhe,Mehmet!


Urime dhe pershendetje2libona868Thu Dec 31, 2009 3:52 am
libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

 Lajmërim: Forumi ndryshon subjekt:Forumi i Mehmet Kosoves!


Per forum6libona1242Sun Nov 29, 2009 7:32 am
libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Titulli....?


Vitet e Humbura3libona891Sun Nov 15, 2009 6:16 am
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Poezii...per....vitet


Vitet e Humbura2libona888Sun Nov 15, 2009 6:15 am
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  a me shume e...??


Vitet e Humbura3Serafina 091007Sun Nov 15, 2009 6:14 am
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Burak Hakki biografi


Vitet e Humbura4libona1387Fri Oct 30, 2009 4:51 pm
libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Qift me i mir...?


Vitet e Humbura0libona903Thu Oct 29, 2009 10:35 am
libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  si deshironi ju ....


Vitet e Humbura0libona808Thu Oct 29, 2009 10:34 am
libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Yesim buber - WALLPaPER


Vitet e Humbura11aanttoinetw~2880Mon Oct 19, 2009 4:34 am
Angel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Yesim Buber biografia!


Vitet e Humbura5libona2311Sun Sep 27, 2009 6:33 am
edona103 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Yesim Buber dhe Mehmet Aksin,


Vitet e Humbura2libona1442Wed Sep 16, 2009 12:41 pm
Serafina 09 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK Empty

  Filmografia..e..Yesim


Vitet e Humbura1libona846Tue Sep 15, 2009 6:06 am
edona103 Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kërce tek: