Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 5libona3205Sun Feb 28, 2010 4:21 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 4libona2327Thu Feb 18, 2010 8:50 am
libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 3libona883Sun Jan 17, 2010 5:22 am
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 2libona876Sat Jan 16, 2010 6:36 pm
libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 4libona893Sat Jan 16, 2010 6:35 pm
libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 2libona856Sat Jan 16, 2010 6:34 pm
libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 3kujta790Sat Jan 16, 2010 6:14 am
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 5libona824Fri Jan 15, 2010 11:20 pm
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 1libona1189Fri Jan 15, 2010 11:18 pm
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 1libona867Fri Jan 15, 2010 11:17 pm
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 3libona794Thu Jan 14, 2010 6:06 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 10libona1095Sat Jan 09, 2010 6:35 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 7libona871Wed Jan 06, 2010 6:56 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 14libona4197Sun Jan 03, 2010 11:27 am
lussi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 2libona1470Sun Jan 03, 2010 11:26 am
lussi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 2libona832Sun Jan 03, 2010 11:22 am
lussi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 3libona890Sun Nov 15, 2009 6:16 am
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 2libona888Sun Nov 15, 2009 6:15 am
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 3Serafina 091007Sun Nov 15, 2009 6:14 am
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 4libona1387Fri Oct 30, 2009 4:51 pm
libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 0libona903Thu Oct 29, 2009 10:35 am
libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 0libona808Thu Oct 29, 2009 10:34 am
libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 11aanttoinetw~2880Mon Oct 19, 2009 4:34 am
Angel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 5libona2311Sun Sep 27, 2009 6:33 am
edona103 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 2libona1442Wed Sep 16, 2009 12:41 pm
Serafina 09 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 1libona846Tue Sep 15, 2009 6:06 am
edona103 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 3libona2210Tue Sep 15, 2009 6:05 am
edona103 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 2libona914Sat Aug 29, 2009 3:53 pm
libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 2libona1405Sun Aug 23, 2009 11:49 am
libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riVitet e Humbura Empty 3libona2182Sun Aug 23, 2009 11:48 am
libona Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Rendit sipas:  
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Lajmërim Lajmërim
Global announcement Global announcement
Ngjitës Ngjitës