Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Oguz Galeli

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
Nori
Anetarë/e aktiv/e
Anetarë/e aktiv/e
Nori


Numri i postimeve : 55
Piket : 5547
Join date : 04/09/2009

Oguz Galeli Empty
MesazhTitulli: Oguz Galeli   Oguz Galeli Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 11:46 am

Oguz Galeli Mankenb009
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Nori
Anetarë/e aktiv/e
Anetarë/e aktiv/e
Nori


Numri i postimeve : 55
Piket : 5547
Join date : 04/09/2009

Oguz Galeli Empty
MesazhTitulli: Re: Oguz Galeli   Oguz Galeli Icon_minitimeSun Sep 06, 2009 4:49 am

Oguz Galeli Mankenb029
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Nori
Anetarë/e aktiv/e
Anetarë/e aktiv/e
Nori


Numri i postimeve : 55
Piket : 5547
Join date : 04/09/2009

Oguz Galeli Empty
MesazhTitulli: Re: Oguz Galeli   Oguz Galeli Icon_minitimeSun Sep 06, 2009 4:52 am

Oguz Galeli Mankenb002
Mbrapsht në krye Shko poshtë
libona
Administrator/e
Administrator/e
libona


Numri i postimeve : 945
Piket : 7817
Join date : 01/05/2009
Age : 30
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

Oguz Galeli Empty
MesazhTitulli: Re: Oguz Galeli   Oguz Galeli Icon_minitimeFri Sep 11, 2009 3:59 pm

flm...shumm..po ku i gjen ti gjith keto!nje 1!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
Nori
Anetarë/e aktiv/e
Anetarë/e aktiv/e
Nori


Numri i postimeve : 55
Piket : 5547
Join date : 04/09/2009

Oguz Galeli Empty
MesazhTitulli: Re: Oguz Galeli   Oguz Galeli Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 6:48 am

Oguz Galeli Mankenb028
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Nori
Anetarë/e aktiv/e
Anetarë/e aktiv/e
Nori


Numri i postimeve : 55
Piket : 5547
Join date : 04/09/2009

Oguz Galeli Empty
MesazhTitulli: Re: Oguz Galeli   Oguz Galeli Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 6:49 am

Oguz Galeli Mankenb014
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Serafina 09
Mikesh e Forumit
Mikesh e Forumit
Serafina 09


Numri i postimeve : 153
Piket : 5709
Join date : 26/07/2009
Age : 27
Location : f.kosov

Oguz Galeli Empty
MesazhTitulli: Re: Oguz Galeli   Oguz Galeli Icon_minitimeTue Oct 06, 2009 9:21 am

flm nori shum te mira
po ta bej te njejten pyetje ku pi gjoni keto foto
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Nori
Anetarë/e aktiv/e
Anetarë/e aktiv/e
Nori


Numri i postimeve : 55
Piket : 5547
Join date : 04/09/2009

Oguz Galeli Empty
MesazhTitulli: Re: Oguz Galeli   Oguz Galeli Icon_minitimeWed Oct 07, 2009 6:58 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
libona
Administrator/e
Administrator/e
libona


Numri i postimeve : 945
Piket : 7817
Join date : 01/05/2009
Age : 30
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

Oguz Galeli Empty
MesazhTitulli: Re: Oguz Galeli   Oguz Galeli Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 10:40 am

shum flm...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
kujta
Administrator/e
Administrator/e
kujta


Numri i postimeve : 120
Piket : 5451
Join date : 12/12/2009
Age : 33
Location : Prizren

Oguz Galeli Empty
MesazhTitulli: Re: Oguz Galeli   Oguz Galeli Icon_minitimeFri Jan 08, 2010 7:00 am

Shumte bukura fotot. Thnx nori.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrita
Administrator/e
Administrator/e
rrita


Numri i postimeve : 542
Piket : 6378
Join date : 16/07/2009
Age : 33

Oguz Galeli Empty
MesazhTitulli: Re: Oguz Galeli   Oguz Galeli Icon_minitimeSat Jan 09, 2010 9:27 am

thnx
Mbrapsht në krye Shko poshtë
libona
Administrator/e
Administrator/e
libona


Numri i postimeve : 945
Piket : 7817
Join date : 01/05/2009
Age : 30
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

Oguz Galeli Empty
MesazhTitulli: Re: Oguz Galeli   Oguz Galeli Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 6:29 pm

sa keq qe ishte personazh negativ te seriali
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
kujta
Administrator/e
Administrator/e
kujta


Numri i postimeve : 120
Piket : 5451
Join date : 12/12/2009
Age : 33
Location : Prizren

Oguz Galeli Empty
MesazhTitulli: Re: Oguz Galeli   Oguz Galeli Icon_minitimeWed Jan 20, 2010 6:56 am

Ceshte me e keqja, fundi i tij ne serial eshte... si ta themm.., si i humbur, se paku te ishte burgosur, do te ishte nje fund me i pergatitur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Oguz Galeli Empty
MesazhTitulli: Re: Oguz Galeli   Oguz Galeli Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Oguz Galeli
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Aci Hayat :: Ebru Kocaaga dhe Oguz Galeli-
Kërce tek: