Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Grada per antarett

Shko poshtë 
+2
edona103
libona
6 posters
AutoriMesazh
libona
Administrator/e
Administrator/e
libona


Numri i postimeve : 945
Piket : 7817
Join date : 01/05/2009
Age : 30
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

Grada per antarett Empty
MesazhTitulli: Grada per antarett   Grada per antarett Icon_minitimeFri Jul 31, 2009 3:42 pm

I njoftoj te gjithe antaret te jene sa me aktive ne "Aci Hayat" sepse tani kam vendosur qe antaret te mos mbese pa grada...ata qe jan ne Top poster
Grada do vendoset sipas Top Poster nga moderatori ,
Kush do jete i dyti ne Top Poster dhe qe ka qen aktiv ,ka tema me vler ,di te respektoj regullat etj. do behet Super Moderator.
I treti dhe i 4 do jen ne gare se kush do behet Moderator varet nga temat,mesazhet,sjellja,respektimi i rregullave etj.
I pesti dhe i 6 do jen Mik/esh i,e forumit
I shtati dhe i 8 do jen Princ/ess
Per te 9 dhe 10 do jen sipas gradave te caktuara..
Do iu jap ca dite kohe ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
edona103
Moderatore
Moderatore
edona103


Numri i postimeve : 305
Piket : 5956
Join date : 02/07/2009
Age : 27

Grada per antarett Empty
MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Grada per antarett Icon_minitimeSat Aug 01, 2009 6:16 am

flm libona qe na tregove
Mbrapsht në krye Shko poshtë
libona
Administrator/e
Administrator/e
libona


Numri i postimeve : 945
Piket : 7817
Join date : 01/05/2009
Age : 30
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

Grada per antarett Empty
MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Grada per antarett Icon_minitimeSat Aug 01, 2009 2:30 pm

sps..edona por edhe diqka Ai ose Ajo qe e merr graden pastaj humbet apo avullohet nga forumi do i hiqet grada!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
Serafina 09
Mikesh e Forumit
Mikesh e Forumit
Serafina 09


Numri i postimeve : 153
Piket : 5709
Join date : 26/07/2009
Age : 27
Location : f.kosov

Grada per antarett Empty
MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Grada per antarett Icon_minitimeTue Aug 04, 2009 10:04 am

flm libi qe na tregove gradat

Grada per antarett 2597257138_1


Edituar për herë të fundit nga Serafina.. në Sun Aug 30, 2009 5:11 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrita
Administrator/e
Administrator/e
rrita


Numri i postimeve : 542
Piket : 6378
Join date : 16/07/2009
Age : 33

Grada per antarett Empty
MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Grada per antarett Icon_minitimeWed Aug 05, 2009 6:06 am

ok libona
Mbrapsht në krye Shko poshtë
libona
Administrator/e
Administrator/e
libona


Numri i postimeve : 945
Piket : 7817
Join date : 01/05/2009
Age : 30
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

Grada per antarett Empty
MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Grada per antarett Icon_minitimeMon Aug 10, 2009 7:44 am

gradat kan filluar te jipen :Rrita eshte S.Moderatore kurse Edona Moderatore...se shpejti do keni te gjith grada..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
-Linda-
I/e sapo ardhur
I/e sapo ardhur
-Linda-


Numri i postimeve : 2
Piket : 5409
Join date : 10/08/2009

Grada per antarett Empty
MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Grada per antarett Icon_minitimeMon Aug 10, 2009 9:21 am

Faliminderit Libona për Tregim..Shpresoj se do ta kalojm mirë të gjith Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
edona103
Moderatore
Moderatore
edona103


Numri i postimeve : 305
Piket : 5956
Join date : 02/07/2009
Age : 27

Grada per antarett Empty
MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Grada per antarett Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 3:37 am

libona shkruajti:
gradat kan filluar te jipen :Rrita eshte S.Moderatore kurse Edona Moderatore...se shpejti do keni te gjith grada..

Libona me fal qe po perzihem por me sa e di une kam me shume poste se Rrita!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
libona
Administrator/e
Administrator/e
libona


Numri i postimeve : 945
Piket : 7817
Join date : 01/05/2009
Age : 30
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

Grada per antarett Empty
MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Grada per antarett Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 3:43 am

kur i kam vendosur gradat ..rrita ka pasur me shum poste..do te shohim me von..ok?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
rrita
Administrator/e
Administrator/e
rrita


Numri i postimeve : 542
Piket : 6378
Join date : 16/07/2009
Age : 33

Grada per antarett Empty
MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Grada per antarett Icon_minitimeFri Aug 21, 2009 6:31 am

me falni per mungesen koheve te fundit sepse me eshte prishur pc-ja edhe interneti e kshtu qe nuk kam mujt me postu ne forum por tash ju premtoj qe do jem aktive me shum


afet beni Rolling Eyes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
libona
Administrator/e
Administrator/e
libona


Numri i postimeve : 945
Piket : 7817
Join date : 01/05/2009
Age : 30
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

Grada per antarett Empty
MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Grada per antarett Icon_minitimeSat Aug 22, 2009 2:51 pm

ok ..rrita ..asgje ..ndodh qe ndonjeher te kesh diqka qe smund te hysh..edhe un skam mujt me hy hiq apo farepakketo dit sepse kam qenne udhtim..!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
rrita
Administrator/e
Administrator/e
rrita


Numri i postimeve : 542
Piket : 6378
Join date : 16/07/2009
Age : 33

Grada per antarett Empty
MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Grada per antarett Icon_minitimeSun Aug 23, 2009 3:59 am

ok thnx libona
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Serafina 09
Mikesh e Forumit
Mikesh e Forumit
Serafina 09


Numri i postimeve : 153
Piket : 5709
Join date : 26/07/2009
Age : 27
Location : f.kosov

Grada per antarett Empty
MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Grada per antarett Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 5:06 am

shume mir libi

Grada per antarett 2597257138_1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
libona
Administrator/e
Administrator/e
libona


Numri i postimeve : 945
Piket : 7817
Join date : 01/05/2009
Age : 30
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

Grada per antarett Empty
MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Grada per antarett Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 9:43 am

sps rrita....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
rrita
Administrator/e
Administrator/e
rrita


Numri i postimeve : 542
Piket : 6378
Join date : 16/07/2009
Age : 33

Grada per antarett Empty
MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Grada per antarett Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 5:47 am

Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Serafina 09
Mikesh e Forumit
Mikesh e Forumit
Serafina 09


Numri i postimeve : 153
Piket : 5709
Join date : 26/07/2009
Age : 27
Location : f.kosov

Grada per antarett Empty
MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Grada per antarett Icon_minitimeFri Sep 25, 2009 8:23 am

flm qe me ke bere mikesh te forumit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kujta
Administrator/e
Administrator/e
kujta


Numri i postimeve : 120
Piket : 5451
Join date : 12/12/2009
Age : 33
Location : Prizren

Grada per antarett Empty
MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Grada per antarett Icon_minitimeMon Jan 04, 2010 3:19 am

Mire, gradat jan te mira per postim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrita
Administrator/e
Administrator/e
rrita


Numri i postimeve : 542
Piket : 6378
Join date : 16/07/2009
Age : 33

Grada per antarett Empty
MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Grada per antarett Icon_minitimeMon Jan 04, 2010 7:04 am

ok na vjen mir qe te pelqejn edhe shpresojm te na vizitosh me shpesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kujta
Administrator/e
Administrator/e
kujta


Numri i postimeve : 120
Piket : 5451
Join date : 12/12/2009
Age : 33
Location : Prizren

Grada per antarett Empty
MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Grada per antarett Icon_minitimeThu Jan 14, 2010 6:05 am

Mikeshat nuk harrohen, por ti serafina shpejt e bere kete gje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
libona
Administrator/e
Administrator/e
libona


Numri i postimeve : 945
Piket : 7817
Join date : 01/05/2009
Age : 30
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

Grada per antarett Empty
MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Grada per antarett Icon_minitimeFri Jan 29, 2010 7:02 pm

mundohu ti kuptosh te tjeret!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
kujta
Administrator/e
Administrator/e
kujta


Numri i postimeve : 120
Piket : 5451
Join date : 12/12/2009
Age : 33
Location : Prizren

Grada per antarett Empty
MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Grada per antarett Icon_minitimeSat Jan 30, 2010 12:58 pm

Ok mundohem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Grada per antarett Empty
MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Grada per antarett Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Grada per antarett
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Mirësevini :: Per forum-
Kërce tek: