Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS 
ForumForum  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Mirësevini

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Per forum

Te gjitha te rejat rreth forumit, çdo ndryshim apo lajmerim do te shprehim ketu. ♀8 lajm rreth forumit tone
763Grada per antare...
Sat Jan 30, 2010 12:58 pm
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Urime dhe pershendetje

Nese keni per te pershendetur apo per te uruar dike, atehere ate mund te beni ketu
1077ISA MUSTAFA...PE...
Mon Feb 22, 2010 10:16 pm
kujta Shiko mesazhin e fundit
Jeta e hidhur&Vitet e humbura  Empty
 

Aci Hayat

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Jeta e Hidhur

Jeta e HidhurGjithqka qe ka te beje me serialin "Jeta e hidhur", gjithçka rreth aktoreve te ketij seriali
742NE durres:jeta e...
Sat Jan 16, 2010 11:02 pm
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kenan Imirzalioglu

Kenan ImirzaliogluGjithçka mbi jetën personale dhe atë të filmit të aktorit të madh turk Kenan Imirzalioglu, vetëm këtu mund te gjeni
00
Asnjë mesazh i ri

Selin Demiratar

Selin DemiratarTë gjitha mbi jetën e Nerminit, si ne boten e filmit ashtu edhe ne jeten reale, aktorja Selin Demiratar
27Selin Demiratar...
Sun Jan 17, 2010 7:07 am
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ebru Kocaaga dhe Oguz Galeli

Ebru Kocaaga dhe Oguz GaleliGjithçka per aktoret Ebru Kocaaga dhe Oguz Galeli te njohur ne serial si Filiz dhe Ender Kerviangioglu, te gjitha rreth jetes se tyre
113Oguz Galeli
Wed Jan 20, 2010 6:56 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
Jeta e hidhur&Vitet e humbura  Empty
 

Seriale tjera

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Vitet e Humbura

Vitet e HumburaGjithqka qe ka te beje me kete serial, aktoret, muzika, episodet, vetem pe serialin Vitet e humbura
30139Gruaja e Saruhan...
Sun Feb 28, 2010 4:21 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
Jeta e hidhur&Vitet e humbura  Empty
 

Forum i pergjithshem

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Arkiva e forumit

Ketu shkarkohen postet pavlere.
859Shpjegim falje...
Mon Mar 01, 2010 12:14 pm
kujta Shiko mesazhin e fundit
Jeta e hidhur&Vitet e humbura  Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 1366 artikuj
Forumi ka 120 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri miljaa
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 34 më Sat Sep 18, 2021 4:53 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: rrita (34)
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur