Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 NE durres:jeta e hidhur

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
libona
Administrator/e
Administrator/e
libona


Numri i postimeve : 945
Piket : 7817
Join date : 01/05/2009
Age : 30
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

NE durres:jeta e hidhur Empty
MesazhTitulli: NE durres:jeta e hidhur   NE durres:jeta e hidhur Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 6:58 pmShikoni nje pjese te "jeta e hidhur "qe esht paraqitur ne nje lokal te durresit, esht e paimagjinueshme sesi te gjithe po e shikojn,tere ai grup njerzish ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
kujta
Administrator/e
Administrator/e
kujta


Numri i postimeve : 120
Piket : 5451
Join date : 12/12/2009
Age : 33
Location : Prizren

NE durres:jeta e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: NE durres:jeta e hidhur   NE durres:jeta e hidhur Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 11:13 pm

Po puna e mire, pelqehet nga te gjithe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrita
Administrator/e
Administrator/e
rrita


Numri i postimeve : 542
Piket : 6378
Join date : 16/07/2009
Age : 33

NE durres:jeta e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: NE durres:jeta e hidhur   NE durres:jeta e hidhur Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 5:59 am

edhe eshte per tu pelqyer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
libona
Administrator/e
Administrator/e
libona


Numri i postimeve : 945
Piket : 7817
Join date : 01/05/2009
Age : 30
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

NE durres:jeta e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: NE durres:jeta e hidhur   NE durres:jeta e hidhur Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 6:19 pm

po po esht e mahnitshme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
kujta
Administrator/e
Administrator/e
kujta


Numri i postimeve : 120
Piket : 5451
Join date : 12/12/2009
Age : 33
Location : Prizren

NE durres:jeta e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: NE durres:jeta e hidhur   NE durres:jeta e hidhur Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 11:02 pm

Sigurisht.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

NE durres:jeta e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: NE durres:jeta e hidhur   NE durres:jeta e hidhur Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
NE durres:jeta e hidhur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Aci Hayat :: Jeta e Hidhur-
Kërce tek: