Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Selin Demiratar

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
kujta
Administrator/e
Administrator/e
kujta


Numri i postimeve : 120
Piket : 5451
Join date : 12/12/2009
Age : 33
Location : Prizren

Selin Demiratar Empty
MesazhTitulli: Selin Demiratar   Selin Demiratar Icon_minitimeFri Jan 08, 2010 6:59 am

Selin Demiratar 01bf8Selin Demiratar

Vendi i lindjes: Stamboll
Data e Lindjes: Mars 20, 1983


Miss Globe 1999 Turqia dhe Boterore 1.si ishte 3.

Jeta ...

Dashuria për të vepruar në fëmijërinë ne një kurs morën pjesë në komunën DAHADA Antalia Theater kishin konsoliduar. Pas përfundimit të arsimit të lartë shkollor i cili erdhi në Stamboll reklamat e Selin Demiratar,kishte karaktere të ndryshme në seri dhe filma luajtur. Këtu janë disa nga filmit dhe Seria e Yjeve.

90-60-90 (2001)
Düşerken Abdul Hamid (2002)
Mazhar Alanson - Ah Bu Ben Klip (2002)
Traineri bënim (2002)
High School Book (2003)
Mëdyshje (2005)
Aci Hayat (2005)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrita
Administrator/e
Administrator/e
rrita


Numri i postimeve : 542
Piket : 6378
Join date : 16/07/2009
Age : 33

Selin Demiratar Empty
MesazhTitulli: Re: Selin Demiratar   Selin Demiratar Icon_minitimeSat Jan 09, 2010 9:25 am

thnx Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
libona
Administrator/e
Administrator/e
libona


Numri i postimeve : 945
Piket : 7817
Join date : 01/05/2009
Age : 30
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

Selin Demiratar Empty
MesazhTitulli: Re: Selin Demiratar   Selin Demiratar Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 6:28 pm

flm Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
rrita
Administrator/e
Administrator/e
rrita


Numri i postimeve : 542
Piket : 6378
Join date : 16/07/2009
Age : 33

Selin Demiratar Empty
MesazhTitulli: Re: Selin Demiratar   Selin Demiratar Icon_minitimeSun Jan 17, 2010 7:07 am

Shum bukur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Selin Demiratar Empty
MesazhTitulli: Re: Selin Demiratar   Selin Demiratar Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Selin Demiratar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Aci Hayat :: Selin Demiratar-
Kërce tek: