Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Gruaja e Saruhanit producente e serialit

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
libona
Administrator/e
Administrator/e
libona


Numri i postimeve : 945
Piket : 7817
Join date : 01/05/2009
Age : 30
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

Gruaja e Saruhanit producente e serialit Empty
MesazhTitulli: Gruaja e Saruhanit producente e serialit   Gruaja e Saruhanit producente e serialit Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 4:46 pm

Gruaja e Esmerit quhet Sergin Akyaz.
Ajo eshte shkruese dhe producente skenaresh.U be e famshme posaqerisht me serialin"Vitet e Humbura".

Gruaja e Saruhanit-Esmerit ishte shkruese e skenarit,producente e serialit te quajtur "Kaybolan Yillar",ku burri i saj kishte rolin kryesor si Esmeri.

Gruaja e Saruhanit producente e serialit 219180
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
kujta
Administrator/e
Administrator/e
kujta


Numri i postimeve : 120
Piket : 5451
Join date : 12/12/2009
Age : 33
Location : Prizren

Gruaja e Saruhanit producente e serialit Empty
MesazhTitulli: Re: Gruaja e Saruhanit producente e serialit   Gruaja e Saruhanit producente e serialit Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 11:18 pm

Nuk eshte e bukur sa esmeri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
libona
Administrator/e
Administrator/e
libona


Numri i postimeve : 945
Piket : 7817
Join date : 01/05/2009
Age : 30
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

Gruaja e Saruhanit producente e serialit Empty
MesazhTitulli: Re: Gruaja e Saruhanit producente e serialit   Gruaja e Saruhanit producente e serialit Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 6:35 pm

nuk as sa gjysma,por qte bejsh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
rrita
Administrator/e
Administrator/e
rrita


Numri i postimeve : 542
Piket : 6378
Join date : 16/07/2009
Age : 33

Gruaja e Saruhanit producente e serialit Empty
MesazhTitulli: Re: Gruaja e Saruhanit producente e serialit   Gruaja e Saruhanit producente e serialit Icon_minitimeSun Jan 17, 2010 5:24 am

hmmmmmmmm . interesant . kjo me e vjeter si esmeri po u duka ne foto be . nejse thnx per info libi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
libona
Administrator/e
Administrator/e
libona


Numri i postimeve : 945
Piket : 7817
Join date : 01/05/2009
Age : 30
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

Gruaja e Saruhanit producente e serialit Empty
MesazhTitulli: Re: Gruaja e Saruhanit producente e serialit   Gruaja e Saruhanit producente e serialit Icon_minitimeThu Feb 18, 2010 8:51 am

sps,ablla,Razz


oo ku e paska gjet esmeri ket gru ,moreee
eh gjynahi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
kujta
Administrator/e
Administrator/e
kujta


Numri i postimeve : 120
Piket : 5451
Join date : 12/12/2009
Age : 33
Location : Prizren

Gruaja e Saruhanit producente e serialit Empty
MesazhTitulli: Re: Gruaja e Saruhanit producente e serialit   Gruaja e Saruhanit producente e serialit Icon_minitimeSun Feb 28, 2010 4:21 am

po walla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Gruaja e Saruhanit producente e serialit Empty
MesazhTitulli: Re: Gruaja e Saruhanit producente e serialit   Gruaja e Saruhanit producente e serialit Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gruaja e Saruhanit producente e serialit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Permbledhje e shkurt e permbajtjes se serialit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Seriale tjera :: Vitet e Humbura-
Kërce tek: