Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 Lajmërim & Ngjitës  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riJeta e Hidhur Empty 3libona885Mon Aug 24, 2009 2:41 am
rrita Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riJeta e Hidhur Empty 4libona1378Sat Jan 16, 2010 11:02 pm
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riJeta e Hidhur Empty 5libona849Wed Jan 06, 2010 3:49 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riJeta e Hidhur Empty 4libona898Wed Jan 06, 2010 12:26 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riJeta e Hidhur Empty 5lussi1168Sun Jan 03, 2010 11:20 am
lussi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riJeta e Hidhur Empty 8Angel914Sat Aug 22, 2009 2:10 pm
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riJeta e Hidhur Empty 6libona1421Sun Aug 16, 2009 4:09 pm
libona Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Rendit sipas:  
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Lajmërim Lajmërim
Global announcement Global announcement
Ngjitës Ngjitës