Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 ISA MUSTAFA...PERSERI FITOI..hoorey!

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
libona
Administrator/e
Administrator/e
libona


Numri i postimeve : 945
Piket : 7817
Join date : 01/05/2009
Age : 30
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

ISA MUSTAFA...PERSERI FITOI..hoorey! Empty
MesazhTitulli: ISA MUSTAFA...PERSERI FITOI..hoorey!   ISA MUSTAFA...PERSERI FITOI..hoorey! Icon_minitimeSun Nov 15, 2009 3:20 pm

I urojme fitoren z.Isa Mustafa.
..Perkunder te gjithave i miri fitoi
!Udheheqje te mbare!


ISA MUSTAFA-4EVER IN PRISHTINA!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
kujta
Administrator/e
Administrator/e
kujta


Numri i postimeve : 120
Piket : 5451
Join date : 12/12/2009
Age : 33
Location : Prizren

ISA MUSTAFA...PERSERI FITOI..hoorey! Empty
MesazhTitulli: Re: ISA MUSTAFA...PERSERI FITOI..hoorey!   ISA MUSTAFA...PERSERI FITOI..hoorey! Icon_minitimeMon Feb 22, 2010 10:16 pm

Sjamm nga prishtina, por sme ka pelqyer edhe aq z.Isa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
ISA MUSTAFA...PERSERI FITOI..hoorey!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Aci hayat fillon perseri..!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Mirësevini :: Urime dhe pershendetje-
Kërce tek: