Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Yesim buber - WALLPaPER

Shko poshtë 
AutoriMesazh
aanttoinetw~
Mik i forumit
Mik i forumit
avatar

Numri i postimeve : 185
Piket : 3957
Join date : 10/08/2009
Age : 24
Location : Gjakov

MesazhTitulli: Yesim buber - WALLPaPER   Thu Aug 27, 2009 7:38 amMbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Yesim buber - WALLPaPER   Thu Aug 27, 2009 8:22 am

shum e bukur more koka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aanttoinetw~
Mik i forumit
Mik i forumit
avatar

Numri i postimeve : 185
Piket : 3957
Join date : 10/08/2009
Age : 24
Location : Gjakov

MesazhTitulli: Re: Yesim buber - WALLPaPER   Thu Aug 27, 2009 1:50 pm

hehehhehe flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Yesim buber - WALLPaPER   Sat Aug 29, 2009 3:55 pm

flm ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
Serafina 09
Mikesh e Forumit
Mikesh e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 153
Piket : 3754
Join date : 26/07/2009
Age : 21
Location : f.kosov

MesazhTitulli: Re: Yesim buber - WALLPaPER   Sun Aug 30, 2009 12:26 pm

shum e bukur

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Yesim buber - WALLPaPER   Mon Sep 07, 2009 9:24 am

po breh ani mos syt fantazi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Serafina 09
Mikesh e Forumit
Mikesh e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 153
Piket : 3754
Join date : 26/07/2009
Age : 21
Location : f.kosov

MesazhTitulli: Re: Yesim buber - WALLPaPER   Fri Sep 11, 2009 11:51 am

aanttoinetw~ shkruajti:shum e bukur kokaa
flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Yesim buber - WALLPaPER   Fri Sep 11, 2009 12:34 pm

Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
edona103
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 305
Piket : 4001
Join date : 02/07/2009
Age : 22

MesazhTitulli: Re: Yesim buber - WALLPaPER   Tue Sep 15, 2009 6:07 am

shume te mira fotot
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Yesim buber - WALLPaPER   Tue Sep 15, 2009 8:08 am

po vertet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Serafina 09
Mikesh e Forumit
Mikesh e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 153
Piket : 3754
Join date : 26/07/2009
Age : 21
Location : f.kosov

MesazhTitulli: Re: Yesim buber - WALLPaPER   Wed Sep 16, 2009 12:42 pm

s po perngjan hiq...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Angel
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 54
Piket : 3612
Join date : 01/06/2009
Age : 26
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Yesim buber - WALLPaPER   Mon Oct 19, 2009 4:34 am

shum e bukur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Yesim buber - WALLPaPER   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Yesim buber - WALLPaPER
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Seriale tjera :: Vitet e Humbura-
Kërce tek: