Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Filmografia..e..Yesim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Filmografia..e..Yesim   Fri Sep 11, 2009 4:17 pm

1.
Ne bar (2007) ..... Gruaja ne bar
<LI>2.
Vitet e humbura (2006) ..... Ezel / Aylin

<LI>3.
Dolunay (2005) ..... Sükriye

<LI>4.
Yolda- Ruzgar geri getirirse(2005)


</LI>

Gelin (2003) ..... Zeynep


<LI>9.
Insaat (2003) ..... Nazife

<LI>10.
Serseri asiklar (2003) ..... Deniz

<LI>11.
Bulut Bey (2002) ..... Arzu

<LI>12.
Kirik ayna (2002) ..... Mercan

<LI>13.
Benim için aglama (2001) ..... Gülse

<LI>14.
Nasil evde kaldim (2001) ..... Selma

<LI>15.
Sasifelek Çikmazi (2000)

<LI>16.
Aynali tahir (1998) ..... Sedef


Ja ne keta seriale ka mare pjese Yesim Buber!</LI>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
edona103
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 305
Piket : 4001
Join date : 02/07/2009
Age : 22

MesazhTitulli: Re: Filmografia..e..Yesim   Tue Sep 15, 2009 6:06 am

okey
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Filmografia..e..Yesim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Seriale tjera :: Vitet e Humbura-
Kërce tek: