Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Yesim Buber biografia!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Yesim Buber biografia!   Sat Aug 22, 2009 3:36 pm

Yesim Buber esht aktore turke,e lindur ne vitin 1977 ne Aydin-Turqi.Eksperienca e saj si aktore filloi ne vitin 1996.
Ne vitin 1996 u martua per te dyten here me regjisorin turk Mehmet Aksin,kurse burri i saj i pare ishte aktori turk Kamil Guler,i cili luajti rolin si raporter ne Mohamad wa Nour ,por pastaj u divorcuan.
Yesim luan rolin si Ezel ne dramen "Vitet e humbura".


Emri:Yesim Buber
Pesha:E holle
Ngjyra e syve:E gjelber
Ngjy.e flokeve:Te kuqe(te ngjyrosura)
Vendi i lindjes:Aydin,Turqi
Nacionaliteti:Turk
Profesioni:Aktore
E famshme nga seriali:Aynali Tahir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Yesim Buber biografia!   Sun Aug 23, 2009 4:08 am

thnx
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Yesim Buber biografia!   Mon Aug 24, 2009 3:18 am

sps
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
aurora
I/e sapo ardhur
I/e sapo ardhur
avatar

Numri i postimeve : 7
Piket : 3461
Join date : 17/08/2009

MesazhTitulli: Re: Yesim Buber biografia!   Wed Aug 26, 2009 10:10 am

thnx
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Serafina 09
Mikesh e Forumit
Mikesh e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 153
Piket : 3754
Join date : 26/07/2009
Age : 21
Location : f.kosov

MesazhTitulli: Re: Yesim Buber biografia!   Sun Aug 30, 2009 12:27 pm

shume flm libi

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
edona103
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 305
Piket : 4001
Join date : 02/07/2009
Age : 22

MesazhTitulli: Re: Yesim Buber biografia!   Sun Sep 27, 2009 6:33 am

ok mire...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Yesim Buber biografia!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Yesim Buber biografia!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Seriale tjera :: Vitet e Humbura-
Kërce tek: