Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Aci hayat fillon perseri..!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Aci hayat fillon perseri..!   Fri Aug 21, 2009 1:59 am

Ju fansa te serialit "Aci Hayat",mos u brengosni aspak per perfundimin e ketij seriali sepse ne kemi nje lajm ekskluziv per ju ACI HAYAT DO FILLOJ PERSERI!Ne e dime qe RTV21 po perserit serialet ,por tani jo veq qe pas nje kohe do perseritet seriali per ju qe nuk e keni shikuar por ..por ..e dini qfare?Jeta e Hidhur do filloj perseri me epizoda te rinj..do jete pjesa e 2 e serialit ,qe do filloje vitin e ardhshem ,kini durim dhe pritni...1 vit te pritni per dike qe e doni,nuk esht gje..andaj iu lajmeroj se :ACI HAYAT DO FILLOJ PERSERI NE VITIN E ARDHSHEM ME EPIZODA TE RINJ!A JENI TE GEZUAR???? queen cheers Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Aci hayat fillon perseri..!   Fri Aug 21, 2009 6:37 am

me epizoda te rinj ? kush te tha ? se nuk po kuptoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Aci hayat fillon perseri..!   Sat Aug 22, 2009 3:02 pm

me than keshtu..qe te jem me e qart do jet pjesa e 2 e aci hayat...si te floricienta..!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Aci hayat fillon perseri..!   Sun Aug 23, 2009 4:04 am

ndoshta por nuk besoj se me qen edhe ne televizionin turk kish lujt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Aci hayat fillon perseri..!   Sun Aug 23, 2009 11:49 am

shpresojm!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Aci hayat fillon perseri..!   Mon Aug 24, 2009 2:43 am

op
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Serafina 09
Mikesh e Forumit
Mikesh e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 153
Piket : 3754
Join date : 26/07/2009
Age : 21
Location : f.kosov

MesazhTitulli: Re: Aci hayat fillon perseri..!   Thu Sep 24, 2009 7:32 am

ooo sa mir
flm libi per kete lajm shum te mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Aci hayat fillon perseri..!   Tue Oct 13, 2009 11:36 am

sps
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3496
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Aci hayat fillon perseri..!   Fri Jan 15, 2010 11:14 pm

Nuk besoj se do te kete sezone te dyte ky serial.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Aci hayat fillon perseri..!   Sat Jan 16, 2010 5:58 am

jo jo nuk ka sezon te dyt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Aci hayat fillon perseri..!   Sat Jan 16, 2010 6:20 pm

nuk ka, por info e pasakt ,po e dergoj ne arkiv
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Aci hayat fillon perseri..!   Sun Jan 17, 2010 5:31 am

ok
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3496
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Aci hayat fillon perseri..!   Mon Feb 22, 2010 10:22 pm

libona shkruajti:
nuk ka, por info e pasakt ,po e dergoj ne arkiv


E nga e kishe marrur ti kete info?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Aci hayat fillon perseri..!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Aci hayat fillon perseri..!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Forum i pergjithshem :: Arkiva e forumit-
Kërce tek: