Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Aci Hayat veq edhe 1 epizod!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Aci Hayat veq edhe 1 epizod!   Sun Aug 16, 2009 3:05 pm

Po iu tregoj diqka :Te merkuren gjethqysh duhet me kqyr ACi hayat sepse do perfundoj.......▒....Sa kEQ!!


Edituar për herë të fundit nga libona në Sun Aug 23, 2009 11:52 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Aci Hayat veq edhe 1 epizod!   Fri Aug 21, 2009 6:38 am

te merkuren ka perfunduar

ju ka pelqyer fundi i serialit ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Aci Hayat veq edhe 1 epizod!   Sun Aug 23, 2009 11:54 am

hiq!!!!!!!!!!!!!!m&n nuk jan bashk..sa keq..nermini vdiq..!m&f u bashkun......eeeeeeeeeeee...aci hayat 1 farre
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Aci Hayat veq edhe 1 epizod!   Mon Aug 24, 2009 2:41 am

eh tash qka me bo kta e kan bo kishe ma interesant
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Aci Hayat veq edhe 1 epizod!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Aci Hayat veq edhe 1 epizod!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Aci Hayat :: Jeta e Hidhur-
Kërce tek: