Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 Lajmërim & Ngjitës  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault
Lajmërim:

Shpjegim falje

 
18kujta1870prej Mon Mar 01, 2010 12:14 pm
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 12libona938prej Mon Feb 22, 2010 10:22 pm
kujta Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 3libona696prej Wed Jan 06, 2010 3:51 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 11Serafina 092651prej Wed Jan 06, 2010 3:46 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4libona651prej Wed Jan 06, 2010 12:31 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1libona576prej Wed Jan 06, 2010 12:27 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Serafina 09536prej Sun Jan 03, 2010 11:24 am
lussi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1libona490prej Sun Jan 03, 2010 11:23 am
lussi Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Lajmërim Lajmërim
Global announcement Global announcement
Ngjitës Ngjitës