Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Iu uroj te gjithve...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Iu uroj te gjithve...   Wed Jul 01, 2009 6:03 pm

Iu uroj te gjithve pushime sa me te kendshme verore!FAT!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Iu uroj te gjithve...   Thu Jul 16, 2009 10:51 am

thnx . gjithatu edhe un i uroj te gjithve shum lumturi ne kto pushime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Iu uroj te gjithve...   Tue Jul 21, 2009 3:06 am

te shpresojme qe do jete ashtu...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
jeta
Dizajner
Dizajner
avatar

Numri i postimeve : 44
Piket : 3607
Join date : 03/05/2009
Age : 24
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: Iu uroj te gjithve...   Wed Jul 22, 2009 7:10 am

flm shume libona edhe ju uroj te gjithve pishime te kendshem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://laliespositofans.tk
edona103
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 305
Piket : 4001
Join date : 02/07/2009
Age : 22

MesazhTitulli: Re: Iu uroj te gjithve...   Wed Jul 29, 2009 12:50 pm

po ashtu dhe une,u kenaqeshi...!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Iu uroj te gjithve...   Thu Jul 30, 2009 2:47 am

sps jet..iu deshiroj nga zemra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
edona103
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 305
Piket : 4001
Join date : 02/07/2009
Age : 22

MesazhTitulli: Re: Iu uroj te gjithve...   Fri Jul 31, 2009 12:15 am

edhe une po ashtu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Iu uroj te gjithve...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Iu uroj te gjithve...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Mirësevini :: Urime dhe pershendetje-
Kërce tek: