Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Gruaja e Saruhanit producente e serialit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Gruaja e Saruhanit producente e serialit   Fri Jan 15, 2010 4:46 pm

Gruaja e Esmerit quhet Sergin Akyaz.
Ajo eshte shkruese dhe producente skenaresh.U be e famshme posaqerisht me serialin"Vitet e Humbura".

Gruaja e Saruhanit-Esmerit ishte shkruese e skenarit,producente e serialit te quajtur "Kaybolan Yillar",ku burri i saj kishte rolin kryesor si Esmeri.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3496
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Gruaja e Saruhanit producente e serialit   Fri Jan 15, 2010 11:18 pm

Nuk eshte e bukur sa esmeri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Gruaja e Saruhanit producente e serialit   Sat Jan 16, 2010 6:35 pm

nuk as sa gjysma,por qte bejsh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Gruaja e Saruhanit producente e serialit   Sun Jan 17, 2010 5:24 am

hmmmmmmmm . interesant . kjo me e vjeter si esmeri po u duka ne foto be . nejse thnx per info libi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Gruaja e Saruhanit producente e serialit   Thu Feb 18, 2010 8:51 am

sps,ablla,Razz


oo ku e paska gjet esmeri ket gru ,moreee
eh gjynahi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3496
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Gruaja e Saruhanit producente e serialit   Sun Feb 28, 2010 4:21 am

po walla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gruaja e Saruhanit producente e serialit   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gruaja e Saruhanit producente e serialit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Seriale tjera :: Vitet e Humbura-
Kërce tek: