Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 20.08.09-08.01.10

Shko poshtë 
AutoriMesazh
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5863
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: 20.08.09-08.01.10   Sun Jan 10, 2010 10:09 am

Seriali i shume shikuar "Vitet e Humbura",i cili filloi me 20.08.2009 ,duke na japur nje kenaqesi te madhe,na lidhi per TV ne oren 20:00,na fali aq emocione e na mesoi qe njerezit e dashur kurre nuk i harrojme.
Por si qdo gje tjeter,edhe ky serial perfundoi te premten,08.01.2010.Per gati 5 muaj patem kenaqesin te shohim Esmerin e Ezelin, por tani perfundoi!
Ishte i mrekullueshem..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3497
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: 20.08.09-08.01.10   Sun Jan 10, 2010 11:18 am

Po, ashtu eshte, por kjo teme eshte e ngjashme me nje qe eshte hapur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5863
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: 20.08.09-08.01.10   Thu Jan 14, 2010 5:59 am

e hapa per te lene daten
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3497
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: 20.08.09-08.01.10   Thu Jan 14, 2010 6:06 am

Ok, ska gje, edhe ne kete mund te komentojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 20.08.09-08.01.10   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
20.08.09-08.01.10
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Seriale tjera :: Vitet e Humbura-
Kërce tek: