Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 E premte-Episodi i fundit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3496
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: E premte-Episodi i fundit   Sat Jan 09, 2010 6:34 am

Mbreme ishte episodi i fundit i Viteve te humbura, a e pate?


Une e pashe neper te, sepse e kisha pare me heret ne internet me perkthim anglisht.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: E premte-Episodi i fundit   Sat Jan 09, 2010 9:46 am

nuk e kam shikar serialin vitet e humbura por dje e pash epizodin e fundit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3496
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: E premte-Episodi i fundit   Sat Jan 09, 2010 11:37 am

Po, ishte interesant, por disi fundi nuk me la pershtypje edhe aq.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: E premte-Episodi i fundit   Sat Jan 16, 2010 6:14 am

as mua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: E premte-Episodi i fundit   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
E premte-Episodi i fundit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Seriale tjera :: Vitet e Humbura-
Kërce tek: