Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Selin Demiratar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3496
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Selin Demiratar   Fri Jan 08, 2010 6:59 am

Selin Demiratar

Vendi i lindjes: Stamboll
Data e Lindjes: Mars 20, 1983


Miss Globe 1999 Turqia dhe Boterore 1.si ishte 3.

Jeta ...

Dashuria për të vepruar në fëmijërinë ne një kurs morën pjesë në komunën DAHADA Antalia Theater kishin konsoliduar. Pas përfundimit të arsimit të lartë shkollor i cili erdhi në Stamboll reklamat e Selin Demiratar,kishte karaktere të ndryshme në seri dhe filma luajtur. Këtu janë disa nga filmit dhe Seria e Yjeve.

90-60-90 (2001)
Düşerken Abdul Hamid (2002)
Mazhar Alanson - Ah Bu Ben Klip (2002)
Traineri bënim (2002)
High School Book (2003)
Mëdyshje (2005)
Aci Hayat (2005)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Selin Demiratar   Sat Jan 09, 2010 9:25 am

thnx Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Selin Demiratar   Sat Jan 16, 2010 6:28 pm

flm Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Selin Demiratar   Sun Jan 17, 2010 7:07 am

Shum bukur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Selin Demiratar   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Selin Demiratar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Aci Hayat :: Selin Demiratar-
Kërce tek: