Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Gradat prt postim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3496
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Gradat prt postim   Wed Jan 06, 2010 7:42 am

1 postim .... Anetar/e i/e sapo ardhur
35 postime... Anetar/e aktiv/e
100 postime... 100% Fan
150 postime.... Anetar/e i/e respektuar
300postime.... Mik/e i/e forumit
500 postime.... Best member
1000 postime....Çmendem pas M&N

Ai qe arrin i pari graden e fundit, merr grad speciale.

Shpresoj se jeni te pajtimit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Gradat prt postim   Sat Jan 09, 2010 9:18 am

po me pelqejn gradat . pajtohem kujt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Gradat prt postim   Sun Jan 10, 2010 9:54 am

e gradat e mia ,qe i kisha vendosur?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3496
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Gradat prt postim   Sun Jan 10, 2010 11:12 am

Kerkoj falje Libona, por ti ke vendosur gradat per anetaret dhe aty ke treguar se kush do te behet moderator etj...

dhe nuk i ke vene g radat per postim, pasi e pashe kete mu desh qe ta beja.

Nese ste pelqen diqka mund te na thuash, pastaj ishte edhe nje perparesi pasi ti ke kohe qe ske hyre ne kete forum dhe une me rriten kemi bere keto ndryshime, thene me se mire kam bere une, sepse prej rrites kam marre vetem pelqimin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gradat prt postim   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gradat prt postim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Mirësevini :: Per forum-
Kërce tek: