Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shpjegim falje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3497
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Shpjegim falje   Tue Jan 05, 2010 1:35 pm

Kerkoj falje nga adminet dhe anetaret tjere te forumit per ndryshimet dhe gjendjen e tanishme, mirepo jam duke e rregulluar forumin dhe mund te merr kohe. Me respect, kujta, admini i ri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4424
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Shpjegim falje   Wed Jan 06, 2010 7:20 am

ok
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3497
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Shpjegim falje   Wed Jan 06, 2010 7:21 am

Rrita a te pelqen dizajni i ri i forumit dhe menyra e rregullimit te temave???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
best1
I/e sapo ardhur
I/e sapo ardhur


Numri i postimeve : 6
Piket : 3313
Join date : 08/01/2010

MesazhTitulli: Re: Shpjegim falje   Sat Jan 09, 2010 6:45 am

Une jam regjistruar tash dhe me duket mire.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4424
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Shpjegim falje   Sat Jan 09, 2010 9:14 am

me fal per vonesen e pergjigjes . po me pelqen shum vertet shum bukur e ke bere forumin dhe duket perfekt Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3497
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Shpjegim falje   Sat Jan 09, 2010 11:23 am

Me vjen mire qe te pelqen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5863
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Shpjegim falje   Sun Jan 10, 2010 9:53 am

si ,si u bere ti admin.?shpresoj tani te gjeni info ,un e kisha ber veq te mehmetit,shkaku i infove. po tani iu le juve ne duar ,nqs mundeni te gjeni info ,ska problem per ndryshime,tjeter her pytni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3497
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Shpjegim falje   Sun Jan 10, 2010 11:09 am

Nese te pengon posti im, lirisht mund te me kthesh ne te vjetrin? Une kam bere ca rregullime ne forum, nese ste pelqejne, me thuaj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5863
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Shpjegim falje   Mon Jan 11, 2010 7:28 am

sh.mir.veq kush tberi admin.??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3497
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Shpjegim falje   Mon Jan 11, 2010 9:44 am

Vet u bera, te pengon?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4424
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Shpjegim falje   Tue Jan 12, 2010 3:22 am

libona un e kam bere admin sepse kerrkoi qe tna ndihmoi per ket arsye
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5863
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Shpjegim falje   Thu Jan 14, 2010 5:57 am

mir ,mir ,veq heren tjeter ki kujdes rrita ,shume njerez mund te thon se duan te na ndihmojn e mund te na rrenojne,sidoqoft ne ket forum si ne shum foro tjera aktiviteti ka rene ,dhe ska shum antar,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3497
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Shpjegim falje   Thu Jan 14, 2010 6:02 am

Ashtu eshte, por une nuk ju kam tradhetuar, kam ndihmuar ne forum, por pasi po e shoh se aktiviteti ka rene, vetem nuk kam cte bej.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3497
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Shpjegim falje   Thu Jan 14, 2010 6:04 am

Pastaj desha te te pyes per nje dizajn te ri te forumit, pasi ky nuk po me pelqen, e pasi ti je adminja krijuese vetem ti ke te drejten ti bartesh stilet e forumit nga webfaqja, kjo ishte si mundesia e vetme me e mire. Mendoj se forumi ka nevoje per shume gjera.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5863
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Shpjegim falje   Fri Jan 29, 2010 7:03 pm

po per shum gjera,por fansat e ketyre aktorve kan rene..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3497
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Shpjegim falje   Sat Jan 30, 2010 2:30 am

Ok, se paku ne adminet duhet te jemi gjithmone te gjalle, ndoshta vijne te tjere me vone apo kthehen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4424
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Shpjegim falje   Sat Jan 30, 2010 5:36 am

shpresojm qe te kthehen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3497
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Shpjegim falje   Sat Jan 30, 2010 5:52 am

Po vertet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3497
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Shpjegim falje   Mon Mar 01, 2010 12:14 pm

Kjo teme shkon te Arkiva
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shpjegim falje   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shpjegim falje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Forum i pergjithshem :: Arkiva e forumit-
Kërce tek: