Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 A do pranoni te vaksionoheni kunder A/H1N1

Shko poshtë 
AutoriMesazh
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: A do pranoni te vaksionoheni kunder A/H1N1   Fri Dec 04, 2009 4:22 pm

paj..sdi..ndoshta PO....q'te them..po ju?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
lussi
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 57
Piket : 3591
Join date : 03/08/2009

MesazhTitulli: Re: A do pranoni te vaksionoheni kunder A/H1N1   Sun Jan 03, 2010 11:23 am

joooooo nuk do te pranoja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
A do pranoni te vaksionoheni kunder A/H1N1
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Forum i pergjithshem :: Arkiva e forumit-
Kërce tek: