Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Link-at e forumit tone!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Link-at e forumit tone!   Sun Nov 29, 2009 8:10 am

Forumin tone mund ta gjeni ne keta link-a:

www.acihayat-ks.tk

www.kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3496
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Link-at e forumit tone!   Mon Jan 04, 2010 3:08 am

perse keshtu? M heret me duket ka qene nje link tjeter?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Link-at e forumit tone!   Mon Jan 04, 2010 7:05 am

po por eshte ndryshuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3496
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Link-at e forumit tone!   Mon Jan 04, 2010 1:48 pm

Perse?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Link-at e forumit tone!   Tue Jan 05, 2010 1:46 am

sepse linku i meparshem eshte bllokuar dhe kshtu qe ja ndryshu linqet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3496
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Link-at e forumit tone!   Tue Jan 05, 2010 1:52 am

Ah, ok ska problem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
best1
I/e sapo ardhur
I/e sapo ardhur


Numri i postimeve : 6
Piket : 3312
Join date : 08/01/2010

MesazhTitulli: Re: Link-at e forumit tone!   Sat Jan 09, 2010 6:45 am

Shume e veshtire per ta mbajtur ne mend.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Link-at e forumit tone!   Sat Jan 09, 2010 9:12 am

hmmmmmmmm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3496
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Link-at e forumit tone!   Sat Jan 09, 2010 11:25 am

Rrita si thua sikur te e nderronim domainin e forumit???

Se pari te shpallnim nje lajmerim per anetaret dhe pas nje kohe te shkurter ta ndrrojme emrin e forumit. Eshte e veshtire per njerezit qe ta gjejne.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: Link-at e forumit tone!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Link-at e forumit tone!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Mirësevini :: Per forum-
Kërce tek: