Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Forumi ndryshon subjekt:Forumi i Mehmet Kosoves!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Forumi ndryshon subjekt:Forumi i Mehmet Kosoves!   Sat Nov 14, 2009 2:40 pm

Ju njoftoj se qe sot e tutje forumi eshte i Kenan Imirzalioglut (Mehmet Kosoves dhe aci hayat), poashtu edhe si nenforum esht i Saruhan Hunel (Esmerit dhe Kaybolan Yillar)..

Me respekte,Admin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Forumi ndryshon subjekt:Forumi i Mehmet Kosoves!   Sun Nov 15, 2009 5:45 am

ok
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Forumi ndryshon subjekt:Forumi i Mehmet Kosoves!   Sun Nov 15, 2009 3:14 pm

Iu pelqen?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
Serafina 09
Mikesh e Forumit
Mikesh e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 153
Piket : 3754
Join date : 26/07/2009
Age : 21
Location : f.kosov

MesazhTitulli: Re: Forumi ndryshon subjekt:Forumi i Mehmet Kosoves!   Mon Nov 16, 2009 7:40 am

po shume mir logo libi
sna pengon azgje kjo..(L)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Forumi ndryshon subjekt:Forumi i Mehmet Kosoves!   Mon Nov 16, 2009 10:11 am

mir shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Nori
Anetarë/e aktiv/e
Anetarë/e aktiv/e
avatar

Numri i postimeve : 55
Piket : 3592
Join date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Forumi ndryshon subjekt:Forumi i Mehmet Kosoves!   Tue Nov 17, 2009 4:00 am

shum mir e ki ba

KENAN IMIRZALIOGLU & ACI HAYAT #1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Forumi ndryshon subjekt:Forumi i Mehmet Kosoves!   Sun Nov 29, 2009 7:32 am

me vjen mir qe iu like it...hhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Forumi ndryshon subjekt:Forumi i Mehmet Kosoves!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Forumi ndryshon subjekt:Forumi i Mehmet Kosoves!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Mirësevini :: Per forum-
Kërce tek: