Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 i shkurt ..apo jo???

Shko poshtë 
AutoriMesazh
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5863
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: i shkurt ..apo jo???   Thu Oct 29, 2009 10:37 am

Edhe ky serial shum i shkurt apo jo??....veq 49 epiz...do deshironit te ket me shum epiz.?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
Serafina 09
Mikesh e Forumit
Mikesh e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 153
Piket : 3755
Join date : 26/07/2009
Age : 21
Location : f.kosov

MesazhTitulli: Re: i shkurt ..apo jo???   Tue Nov 03, 2009 5:57 am

wooww veq 49 epizoda kukuuu
po more per kit serial kisha dasht mos me u perfundu kurr po..qe veq 49
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lussi
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 57
Piket : 3592
Join date : 03/08/2009

MesazhTitulli: Re: i shkurt ..apo jo???   Sun Jan 03, 2010 11:22 am

nese ben 1 pyetje per cilin serial e keni fjalen qe i ka veq 49 episoda
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: i shkurt ..apo jo???   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
i shkurt ..apo jo???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Seriale tjera :: Vitet e Humbura-
Kërce tek: