Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Oguz Galeli

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nori
Anetarë/e aktiv/e
Anetarë/e aktiv/e
avatar

Numri i postimeve : 55
Piket : 3593
Join date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Oguz Galeli   Sat Sep 05, 2009 11:46 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Nori
Anetarë/e aktiv/e
Anetarë/e aktiv/e
avatar

Numri i postimeve : 55
Piket : 3593
Join date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Oguz Galeli   Sun Sep 06, 2009 4:49 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Nori
Anetarë/e aktiv/e
Anetarë/e aktiv/e
avatar

Numri i postimeve : 55
Piket : 3593
Join date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Oguz Galeli   Sun Sep 06, 2009 4:52 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5863
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Oguz Galeli   Fri Sep 11, 2009 3:59 pm

flm...shumm..po ku i gjen ti gjith keto!nje 1!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
Nori
Anetarë/e aktiv/e
Anetarë/e aktiv/e
avatar

Numri i postimeve : 55
Piket : 3593
Join date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Oguz Galeli   Sat Sep 12, 2009 6:48 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Nori
Anetarë/e aktiv/e
Anetarë/e aktiv/e
avatar

Numri i postimeve : 55
Piket : 3593
Join date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Oguz Galeli   Sat Sep 12, 2009 6:49 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Serafina 09
Mikesh e Forumit
Mikesh e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 153
Piket : 3755
Join date : 26/07/2009
Age : 21
Location : f.kosov

MesazhTitulli: Re: Oguz Galeli   Tue Oct 06, 2009 9:21 am

flm nori shum te mira
po ta bej te njejten pyetje ku pi gjoni keto foto
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Nori
Anetarë/e aktiv/e
Anetarë/e aktiv/e
avatar

Numri i postimeve : 55
Piket : 3593
Join date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Oguz Galeli   Wed Oct 07, 2009 6:58 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5863
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Oguz Galeli   Thu Oct 29, 2009 10:40 am

shum flm...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3497
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Oguz Galeli   Fri Jan 08, 2010 7:00 am

Shumte bukura fotot. Thnx nori.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4424
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Oguz Galeli   Sat Jan 09, 2010 9:27 am

thnx
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5863
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Oguz Galeli   Sat Jan 16, 2010 6:29 pm

sa keq qe ishte personazh negativ te seriali
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3497
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Oguz Galeli   Wed Jan 20, 2010 6:56 am

Ceshte me e keqja, fundi i tij ne serial eshte... si ta themm.., si i humbur, se paku te ishte burgosur, do te ishte nje fund me i pergatitur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Oguz Galeli   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Oguz Galeli
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Aci Hayat :: Ebru Kocaaga dhe Oguz Galeli-
Kërce tek: