Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 komente per mehmet kosoven

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Serafina 09
Mikesh e Forumit
Mikesh e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 153
Piket : 3755
Join date : 26/07/2009
Age : 21
Location : f.kosov

MesazhTitulli: komente per mehmet kosoven   Sun Aug 30, 2009 2:53 am

komente per mehmet kosoven nga disa njerez
komente mund te jepni dhe ju....Nika --- 18-07-2009, 11:41 am
ooo mehmet shum i mir je valla un kam qef me shku me nerminin se shum emir ajo valla ehe ti i mir te 2 tung tung

Xixi --- 18-07-2009, 8:06 am
mehmet filmi jete e hidhur eshte nje film mjaft interesant ti dhe
nermini jeni ma te miret por nese dashuroheni tung tung nga
xixi!!!!!!!!hahah

Ismail --- 18-07-2009, 7:41 am
ooh zot po mir ja ka ba nermini enderit e ishalla kurr nuk bahet ma me ta.

Dafina --- 18-07-2009, 3:27 am
o mehmet je i bukurt dhe je nje artist i bukur gjith me koleget e tu

Enis --- 17-07-2009, 11:58 am
o mehmet kape nermini jo filizin po nashta edhefiliz e mir hahaha klm e ki nga Enisi

Emer I Pa Njohur --- 17-07-2009, 8:53 am
hahahah e u kallen qikat budallica tuj i shkru mehmeti te dua shum psh
si linda qajo qe e kish shkru po qka me bo tash jo ka kallen per
mehmetin ahaaahah oj lop mos i thuj kuj te dua shum nncncnncnn

Hekuran --- 17-07-2009, 6:21 am
oh mehmet o mos e kqyre nerminin po filizin mehmet & filiz =love hahahaahahahha

Lina --- 16-07-2009, 3:56 pm
ooooo mehmet po leje krejt FILIZIN. po kqyre sa e bukur NERMINI. mmmmmmmmmmmm?

Leonoraa --- 16-07-2009, 8:33 am
Ohh Brehh Maa ii Miiire Se Mehmeti s'koo ku me Shkuu Veq ai qe eshte
xhelozz edhe s'din Qka Eshte bukuria...Mehmet Shko me Nermininnnn
T'lutemm se filizii Kuder ok M-N TogEther (L)(K)

Njomza --- 16-07-2009, 7:36 am
o mehmet ma i mirri je numer1 ta hanksha loqken shpirtin zemren falja nerminit se filizi i ka pas fajet bashk me enderin

Agnesa --- 16-07-2009, 7:06 am
nessa; mehmet je ma i miri veq kush ta ka ina je shum i qart je taman memet kosovali

Gonchee --- 16-07-2009, 6:04 am
Ohhh ma ii miri je veq inatin kush ta ka se ska me ty beee veq next
.... ama mos qaj per Nerminin se ka vajza boll eheeh neyse .... e mir o
Nermini veq qe tka pre ne bes... amo i ka ra pishman se vdes ne dur
tuat hahahah tungi kalo mir

Goona --- 16-07-2009, 5:47 am
Ma ImIRI jE wEq Kush ta ka inat se llokum je tik kunder te tjerve jet t'komm

Sara --- 15-07-2009, 4:43 pm
o je ma i miri bre veq yoti qysh ka dit me te fal pa behane

Palidhje --- 15-07-2009, 10:24 am
oo budall mehemti soshtr kosovAr

O Memet --- 15-07-2009, 8:12 am
ooooo memet be valla veq kush ta ka inati se ma te mir se ti nuk munet
askush me gjet edhe me u bashku me nerminin isht be nje cift i
mrekullueshem

Blinera --- 15-07-2009, 5:20 am
ooo mehmet i bajatshum je bre ti qe mu kan i mir esht bekiri se ti
pfffff ajj ma i jeshum edhe numani i bukur esht te kallin ty krejt ata
spo dojn seme dasht te kishin vra moti hhahahahhah !!! edhe mu kan ti
trim moti e kishe marr nerminin deri tash ishe martu po sje kan i zoti
tash vajto qaty te dhome jote ku esht nermaca ahhahhahhah tung tung

Fatlum --- 14-07-2009, 4:22 pm
o mehemt je ma miri leje nerminin po merre naj nja tjeter:P

Linda --- 14-07-2009, 2:48 pm
o moi lola moi vajza e mamit mes fol kur nuk din qka osht e bukur e qka
e keqe ncncnc se ma i bukur si mehmeti nuk ka okay tung

Linda --- 14-07-2009, 2:20 pm
o mehmet tduhhhhh shum dujeee filizin e jo at shtrigen nerminin se ajo
te ka tradhtu pisee tregoja qita edhe nerminit ok tduhhhhhhhhhh
shummmmmmmm

Mn --- 14-07-2009, 12:29 pm
kukuku qikjo loqkii po tranojka oj loqkii zemer mehmeti esht i martun
edhe nuk esht shqiptar hhhahah ju po menoni qe esht shqiptar a nncnncc
valla te budallum jeni aj esht turqeli veq ne rol esht kosavali nejse
smunesh mu martu ti loqkii me ata :S:S

Loqkiiiiiiiii --- 14-07-2009, 11:45 am
aj mehmet diqa per ty te isha kan sa ti ne vend isha martu me ty sa si ti bre je ma i miri i love you mehmet loqki

Emer I Panjohur --- 14-07-2009, 11:19 am
o mehmet o i bukur, o bre ti mehmet i mun bre kejt po ti ja i bukuri
nuk po di si mu shpre un ty sa te dua edhe ishalla me bjen rasti me te
pa niher ne jeten time, un nuk mundem me vdek pa te pa nje her tung
mehmet kalo mir edhe vazhdo keshtu si je tu vazhdu

Fita --- 14-07-2009, 8:12 am
o mehmet tu knaqt zemra veq qe e rre ne fund KERVAGJOLIN E TE PERSHENDES SHUM _fita_nfa ferizaji

Bini --- 14-07-2009, 7:54 am
ooo mehmet hajde bre ma shpejt ne kosov sepse kemi deshir me te paaaaa

Mehmet Krasniqi --- 14-07-2009, 5:37 am
ohhhhhhhhh mehmet rolin ma te mir e luan ti me nerminin dhe me filizin

Krenare --- 14-07-2009, 4:01 am
oh mehmet je ma i miri veq ta kan inati qi je ma i miri edhe qi je i
turqis edhe nuk te kan zgjedh me te mirin po ne vendin e tret tung

I-kumanoves --- 13-07-2009, 9:18 pm
Kur ka luit Mehmt Kosovari ne maqedoni ihiiiii ama neyse jena krenu
eheh veq fundin e ka shum te dhimshem ju bon me kait valla se nermini
des pi gjunahit ki bohet bashk me Filizin Razz

Numan --- 13-07-2009, 5:16 pm
Per juve krejt qe po dergoni Komnnte: Farketmez Abi. juu don Numani(Qorri) shume krejtvee

Lela --- 13-07-2009, 10:57 am
o mehmet krejt kosova u trnunen per ty hhahahhaha :p

Kizcheehh --- 13-07-2009, 10:57 am
ooo mehmett po i mir jee zemren ta hongshaa ty o zott po i mir jeee veq vazhdo okeii WinkWink

Niti --- 13-07-2009, 5:59 am
valla veq kush ta ka inatin se ska bre me ty veq kisha pas deshir me dit a je kosovar a jo kaq

Nita --- 13-07-2009, 5:32 am
ooo bre mehmet e nermin sa mir po ju shkon ky serial gjith shipetaret u
qmenden ty ju qyr valla mua ne ket serjal me pelqen me se shumti nermi
mehmeti flizi ozelma edhe do te tjera tung kaalo mir me hmet

Valoni --- 12-07-2009, 2:19 pm
memeti osht mafi nuk ka ma te mir se memeti osht shum i madh e nuk kem qa me fol me ta te uroj fat ju pershndes te gjithve

Valissaa/pe --- 12-07-2009, 2:10 pm
100% kosovar te vlon gjaku shqiptar . pernime hallall je njeri a nr.1
oki e at ender pispilluqin e kisha zhduk edhe ishalla nuk mbaron
seriali pa me rreh nihere qat enderin me ma knaq zemren heheh ok klm

Krenare --- 12-07-2009, 2:03 pm
mehmet je ma i miri ne bot po ata kan gabu qi nuk te kan qit mat mirin
ne bot nuk e shohin njerin qi osht ma i miri edhe nermini esht shum e
mir ok tung

Erzaa --- 12-07-2009, 1:23 pm
shumm keq qe kish veq 74 epizotaa se pej shumm kohe nuk kom pa ni serial qaq t mir edhe qe jon tu e kshyr gaTi kejt kosova///

Mehmet --- 12-07-2009, 10:01 am
ey mehmet je ma i miri veq vazhdo se ehd eune kam emrin mehemt fm e
imja e ka nermin qashtu qkat boni ju edhe na ahahahha veq na nuk ndami
kurr ahha

Lola --- 12-07-2009, 8:56 am
filem pa palidhje ne histori te 21 ska pas , po kuku per shqiptarin si i lodh mat tu e kqyr e tu menu qe osht perime....

Hana --- 12-07-2009, 8:44 am
O Zott po i bukurr ska mat mir see ti bree....(l)(l)(L) maa i mirrii thee world jee bree ..(L)(l)(l)

Po Mes I Panjohur Se Tani Um Thirrni Mem Puth --- 11-07-2009, 2:41 pm
tung qa po bani kosovar po ju kallxoj qe seriali ka 74 episoda hini
kshyrne ne youtube edeh knaqnu edhe kani ka pak se dhimshem ashte prej
episodit te 57 hajt tung dhe nje kisssssss per te gjithee ju qo po e
lexoni edhe mpuq per kejt vajzat

Kela --- 11-07-2009, 12:30 pm
Mehmet pash zotin hiqu nerminit.tan diten e lume tu kajt .me filizin
loqken martohesh edhe njo 2 fmi boll i kini .me filizin te lutem.hiqu
atyne qe thojn me nerminin.me filizin edhe pik.edhe motra jote ozlemi
ma loqk se ajo ska a .ne filmin jet e hidhur Ozlem Kosovari ma e mira
edhe pik a.

Halili --- 11-07-2009, 9:39 am
Numani asht vlla nr 1 nuk i han per kurgjo veq po i frigohet mehmetit hehheheh

Tesa --- 11-07-2009, 6:13 am
o ju njerz nuk ka bre me mehmetin veq kush ja ka inatin edhe ato shum
veta ja kan 2 3 se osh ma i miri veq ni sen te keq e ki mehmet qe pe
lodhish koken me qat ender pisin bashkohu me filizin se tish kon e
neres nermini nuk tkish trATHTU me at ender qenin ooooooo mehmeti me
filizin jon mat mir edhe pik veq kush ja ka inatin l love you

Burimm --- 10-07-2009, 8:26 pm
qka keni more a jeni normal Po ky so more shqiptar allah allah. Veq rolin e ka kshtu e more zot jep men ku ska

*a N I T A* --- 10-07-2009, 4:35 pm
OoOo Mehmeti asht 1.... Ama edhe Beki [ Bekiri ] shum i mir si lock ama
kurr sun ja kalon Mehmetit se ai eshte nr1 ne BOTE ska sii Mehmetii
LOCK T'KAM ...****...

Mehmet Kosova Ma I Forti --- 10-07-2009, 1:50 pm
off be mehmet je ma i forti ma kete kengen qe ke shqippo e mir edhe spoti veq vazhdo qishtu se je nr 1 ok

Reaaa --- 10-07-2009, 1:03 pm
o mehmet bre qa kisha pqs qef veq nje nat me kalume ty bre meta shiju at ... te amel o loqk breeeee

Bona --- 10-07-2009, 12:20 pm
valla me mehmetin ska e ket nermini e kisha zhduk pej serialit kejht se
sen spo vyn e betoni me agaggag ama i miri e ndreq serialin

Un Mehmet Kosovali Pergjithmon I Kosoves --- 10-07-2009, 11:25 am
mehmet kosovali valla hallall te koft se burr i fort ishe kan edhe je
gjithsesi se e shtin terziun mu vesh si valltare e sa per numanin ai po
me duket kogja i mire edhe shum besnik se very dog is terziu... mehmet,
numan, hasan, shykry, mehmeti i vogel mua me duken rolet ma te forta
a.e ju si po thoni per nerminin ajo e ka rolin ma te keq valla si mac
kshtu qe tash duhet me thirr nermac e jo nermin....hehehehehehhe

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5863
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: komente per mehmet kosoven   Mon Aug 31, 2009 8:52 am

Mehmet je njesh fare..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
lussi
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 57
Piket : 3592
Join date : 03/08/2009

MesazhTitulli: Re: komente per mehmet kosoven   Mon Aug 31, 2009 10:18 am

po valla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4424
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: komente per mehmet kosoven   Mon Aug 31, 2009 1:19 pm

thnx shum hehe

kenan je aktor shum i fort dhe ke karakter shum tmir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Serafina 09
Mikesh e Forumit
Mikesh e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 153
Piket : 3755
Join date : 26/07/2009
Age : 21
Location : f.kosov

MesazhTitulli: Re: komente per mehmet kosoven   Mon Sep 07, 2009 10:42 am

sps

kenan per neve je numer 1 aa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4424
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: komente per mehmet kosoven   Mon Sep 07, 2009 12:24 pm

Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Serafina 09
Mikesh e Forumit
Mikesh e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 153
Piket : 3755
Join date : 26/07/2009
Age : 21
Location : f.kosov

MesazhTitulli: Re: komente per mehmet kosoven   Mon Sep 28, 2009 11:18 am

shum i mir je
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4424
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: komente per mehmet kosoven   Thu Oct 01, 2009 12:41 pm

op eshte i mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Serafina 09
Mikesh e Forumit
Mikesh e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 153
Piket : 3755
Join date : 26/07/2009
Age : 21
Location : f.kosov

MesazhTitulli: Re: komente per mehmet kosoven   Tue Oct 06, 2009 9:24 am

teper diqka i mir yo lo amooo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4424
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: komente per mehmet kosoven   Tue Oct 06, 2009 10:38 am

Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Serafina 09
Mikesh e Forumit
Mikesh e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 153
Piket : 3755
Join date : 26/07/2009
Age : 21
Location : f.kosov

MesazhTitulli: Re: komente per mehmet kosoven   Sat Oct 24, 2009 6:35 am

(L) heh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3497
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: komente per mehmet kosoven   Wed Jan 06, 2010 3:46 am

Po i mir asht.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: komente per mehmet kosoven   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
komente per mehmet kosoven
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Forum i pergjithshem :: Arkiva e forumit-
Kërce tek: