Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 ne forume njerezit ne lufte per nemrinin e mhemtin

Shko poshtë 
4 posters
AutoriMesazh
lussi
Princess
Princess
lussi


Numri i postimeve : 57
Piket : 5485
Join date : 03/08/2009

ne forume njerezit ne lufte per nemrinin e mhemtin Empty
MesazhTitulli: ne forume njerezit ne lufte per nemrinin e mhemtin   ne forume njerezit ne lufte per nemrinin e mhemtin Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 6:14 am

KETE E KAM MARRE NGA KOSOVARJA
diskutime pa fund vazhdojne te behen ne forume te ndryshme.ata qe e pelqejne dhe ata qe se pelqejne serialin edhe me tej edhe me tej jane ne lufte.lexoni komentet me interesante te bera ne forumet me te frekuanuara shqiptare..(fiona) une per vete e shikoj me pelqen seriali ka shume dallim prej serialeve latino-amerikane.ato skane lidhje me mentalitetin tone.ky ka goditur seose ne te trajtohen tema qe na prekin edhe neve.edhe ne kosove ka raste te tilla edhe te ne qdo dite degjojme per gjera si ato qe ndodhin ne jeten e hidhur...(zi) une nuk e percjell serialin sepse nuk kam kohe te shtangem nje ore para telivizorit per te pare nje serial qe svlen.ka gjera me te menqura per te bere..(leopardi) ky mehmeti e luan rolin e turkut.cfare kosovari bre? une per vete jetoj ne nje bote ku ky serial nuk egziston d.m.th e zgjedh shoqerine nuk rri me idiote qe shikojne filma turqisht.edhe po te jem i detyruar te rri me kesi njerezish nuk hy fare ne bisede me ta rreth ketij seriali.haj medet ne cfare niveli kane rene njerezit..(trandafilja) valla mua me pelqen. e shikoj cdo nate me se shumti per mehmetin.por me dhimset shume qe po perfundon. e keta qe po shajne mendoj se jane shikuesit me te rregullt..(poshte mehmeti) krejt eshte katastrofe allahille ku mundet nje njeri i vetem ta shkaterroje nje rrjet mafioze? mos u mashtroni me keso perrallash.
VETEM DESHA QE TA TREGOJ KETE PER ATA QE NUK E KANE LEXUAR KOSOVAREN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lussi
Princess
Princess
lussi


Numri i postimeve : 57
Piket : 5485
Join date : 03/08/2009

ne forume njerezit ne lufte per nemrinin e mhemtin Empty
MesazhTitulli: Re: ne forume njerezit ne lufte per nemrinin e mhemtin   ne forume njerezit ne lufte per nemrinin e mhemtin Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 6:19 am

fansat qojne te fala..
(jeta)
valla boll e bukur je moj nermin veq kush ta ka inati.kush fol keq per ty, zoti rehat mos e lashte.spo di qa me te thane veq nime te dua te kam si moter ishalla me bie ndonjehere me te pa.te perqafoj shume.
(lola)
pershendetje kosovali.si je a je mire.i kam percjelle shum filmat e tu dhe te gjithe me pelqejne.te adhuroj.shpresoj qe nje dite te behem aktore si ti.kiss.
(erza)
shum i bukur je o mehmet .edhe ti nermin.ju adhuroj pa amse.me pelqeeni shume dhe endrra ime eshte qe ju te beheni bashke.edhe nese jeni me dike lereni ata se ju shkoni shume.ne film spo mundeni bile ne jete.
(fatbardha)
mehmet qysh je a je mir bre.ca po ben a po vyen? a shpetove a.shyqyr prej zotit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrita
Administrator/e
Administrator/e
rrita


Numri i postimeve : 542
Piket : 6317
Join date : 16/07/2009
Age : 33

ne forume njerezit ne lufte per nemrinin e mhemtin Empty
MesazhTitulli: Re: ne forume njerezit ne lufte per nemrinin e mhemtin   ne forume njerezit ne lufte per nemrinin e mhemtin Icon_minitimeMon Sep 07, 2009 9:35 am

hahahaha

thnx lussi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Serafina 09
Mikesh e Forumit
Mikesh e Forumit
Serafina 09


Numri i postimeve : 153
Piket : 5648
Join date : 26/07/2009
Age : 26
Location : f.kosov

ne forume njerezit ne lufte per nemrinin e mhemtin Empty
MesazhTitulli: Re: ne forume njerezit ne lufte per nemrinin e mhemtin   ne forume njerezit ne lufte per nemrinin e mhemtin Icon_minitimeTue Sep 22, 2009 8:42 am

flm lussi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
edona103
Moderatore
Moderatore
edona103


Numri i postimeve : 305
Piket : 5895
Join date : 02/07/2009
Age : 27

ne forume njerezit ne lufte per nemrinin e mhemtin Empty
MesazhTitulli: Re: ne forume njerezit ne lufte per nemrinin e mhemtin   ne forume njerezit ne lufte per nemrinin e mhemtin Icon_minitimeMon Oct 26, 2009 2:53 pm

ahahh thnx lussi ahaah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lussi
Princess
Princess
lussi


Numri i postimeve : 57
Piket : 5485
Join date : 03/08/2009

ne forume njerezit ne lufte per nemrinin e mhemtin Empty
MesazhTitulli: Re: ne forume njerezit ne lufte per nemrinin e mhemtin   ne forume njerezit ne lufte per nemrinin e mhemtin Icon_minitimeSun Jan 03, 2010 11:20 am

sps ( edhe pse eshte me vonese kjo sps po qysh kane thene me heret sa te jesh gjalle lajmerohu edhe nese eshte vone )
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





ne forume njerezit ne lufte per nemrinin e mhemtin Empty
MesazhTitulli: Re: ne forume njerezit ne lufte per nemrinin e mhemtin   ne forume njerezit ne lufte per nemrinin e mhemtin Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
ne forume njerezit ne lufte per nemrinin e mhemtin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Aci Hayat :: Jeta e Hidhur-
Kërce tek: