Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Burak Hakki biografi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Burak Hakki biografi   Sat Aug 22, 2009 4:36 pm

Burak Hakki lindi me 23 maj 1972 ne Stambolle .Ai eshte aktor,model dhe ishte edhe lojtar basketbolli ne Universitet,ne te njejten kohe kur kishte filluar karrieren si model.
Ai modeloi per 10 vite,ku fitoi shum qmime .Karriera e tij eshte e sukseshme ,ne 1994 mori titullin si Modeli me i mire ne Turqi,pastaj e derguan ne Australi.Pas kesaj ai punoi me agjencite me te famshme ne bote,ne France,Itali dhe Spanje.Ne jeten personale ai eshte i martuar me modelen e bukur Sema Simsek.Ne vitin 2000 Burak beri nje hap tjeter ne karrieren e tij,duke filluar me aktrim.Ne dramen turke 'Vitet e humbura',luan rolin si Ali.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Burak Hakki biografi   Sun Aug 23, 2009 4:13 am

thnx
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lussi
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 57
Piket : 3591
Join date : 03/08/2009

MesazhTitulli: Re: Burak Hakki biografi   Tue Aug 25, 2009 2:51 am

qfare jete te bukur e paska
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Burak Hakki biografi   Tue Aug 25, 2009 2:52 am

eh po Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Burak Hakki biografi   Fri Oct 30, 2009 4:51 pm

po valla...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Burak Hakki biografi   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Burak Hakki biografi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Seriale tjera :: Vitet e Humbura-
Kërce tek: