Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Biografia:Surahan Hunel!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Biografia:Surahan Hunel!   Sat Aug 22, 2009 3:57 pm

Surahan Hunel lindi me 7janar 1970 ne Stambolle te Turqise.Eshte i martuar qe 8 vite dhe gruan e tij e njohu ne serialin "Ana Ta'er".Ai e filloi karrieren si aktor para 27 viteve .
Ne mars te 2009-tes,ndjeki hapat te aktorit turk Kivanc Tatlitug ,dhe Suhan udhetoi te Jordan ,per videon e Kengetares Diana Karazon “Jerih” .
Ne livelin personal ai pershkruhet si person religjioz nga bashpuntoret dhe shoket e tij .Tek ai kualiteti shkon me pare se kualiteti.Kjo eshte pse vatra etij kryesore esht kualiteti nga puna e tij ,me sakte sa fiton ai.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Biografia:Surahan Hunel!   Sun Aug 23, 2009 4:10 am

thnx
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Biografia:Surahan Hunel!   Sun Aug 23, 2009 4:12 am

Kivanc Tatlitug - qet aktor e adhuroj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Biografia:Surahan Hunel!   Sun Aug 23, 2009 11:48 am

sps..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Biografia:Surahan Hunel!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Biografia:Surahan Hunel!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Seriale tjera :: Vitet e Humbura-
Kërce tek: