Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Vitet e humbura.detalet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5863
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Vitet e humbura.detalet   Fri Aug 21, 2009 1:47 am

Vitet e humbura:

Direktoret:Sergin Akyaz dhe Zeynep Gunay

Shkruesi:Sergin Akyaz

Filloi me :14 prill 2006 (ne Turqi)
20 gusht 2009(ne Kosove)

Zhanri:drame,romantik

Shteti:Turqi

Gjuha:Turke

Vendi i regjistrimit:Stanmboll,Turqi

Distributoret:Vizyon dhe Star TV

Produktuar nga:Sergin Akyaz

Muzika orgjinale nga:Bolahenk

Kinematografia nga:Vedat Demir

Filmi i edituar nga:Umut Keri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4424
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Vitet e humbura.detalet   Fri Aug 21, 2009 6:54 am

thnx
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5863
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Vitet e humbura.detalet   Sat Aug 22, 2009 3:11 pm

sps..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
edona103
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 305
Piket : 4002
Join date : 02/07/2009
Age : 22

MesazhTitulli: Re: Vitet e humbura.detalet   Tue Sep 15, 2009 6:05 am

libona nje keshill: ndryshoja shkronjat se nuk po vrehen mire

flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Vitet e humbura.detalet   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Vitet e humbura.detalet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Seriale tjera :: Vitet e Humbura-
Kërce tek: