Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Urime per forumin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Angel
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 54
Piket : 3613
Join date : 01/06/2009
Age : 26
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Urime per forumin   Tue Jun 02, 2009 11:27 am

Urime per forumin e par te aci hayat ne Kosov Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5863
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Urime per forumin   Thu Jun 04, 2009 5:16 pm

flm...me duhen edhe shum regullime a do me ndihmosh angel??do te doja te ishe ti admin... por qfar duhet te bej qe tte te bej admin.....a duhet me ta jep paswordin tem..tregom
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
Angel
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 54
Piket : 3613
Join date : 01/06/2009
Age : 26
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Urime per forumin   Tue Jun 09, 2009 12:04 pm

ather tani gjdo gje eshte rregulluar

Urime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
edona103
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 305
Piket : 4002
Join date : 02/07/2009
Age : 22

MesazhTitulli: Re: Urime per forumin   Wed Jul 29, 2009 12:53 pm

urime urime teper forum i mire me pelqen shuume...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5863
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Urime per forumin   Thu Jul 30, 2009 2:46 am

me vjen mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
edona103
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 305
Piket : 4002
Join date : 02/07/2009
Age : 22

MesazhTitulli: Re: Urime per forumin   Sat Aug 01, 2009 6:19 am

por keshtu eshte e them te verteten
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5863
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Urime per forumin   Sat Aug 01, 2009 2:56 pm

ok...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
Serafina 09
Mikesh e Forumit
Mikesh e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 153
Piket : 3755
Join date : 26/07/2009
Age : 21
Location : f.kosov

MesazhTitulli: Re: Urime per forumin   Tue Aug 04, 2009 10:02 am

shume i mire eshte forumi

sunny Razz Very Happy Smile Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
edona103
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 305
Piket : 4002
Join date : 02/07/2009
Age : 22

MesazhTitulli: Re: Urime per forumin   Sat Aug 22, 2009 7:41 am

i like aci hayat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4424
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Urime per forumin   Sat Aug 22, 2009 1:38 pm

edhe mua me pelqen ky forum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Urime per forumin   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Urime per forumin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Mirësevini :: Urime dhe pershendetje-
Kërce tek: