Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 uroni ditelindje...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Serafina 09
Mikesh e Forumit
Mikesh e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 153
Piket : 3755
Join date : 26/07/2009
Age : 21
Location : f.kosov

MesazhTitulli: uroni ditelindje...   Tue Aug 04, 2009 2:23 am

uroni ditelindjen shoqes apo dikujt tjeter..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5863
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: uroni ditelindje...   Tue Aug 04, 2009 3:15 am

sot kurkush nuk e ka dtl
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
Serafina 09
Mikesh e Forumit
Mikesh e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 153
Piket : 3755
Join date : 26/07/2009
Age : 21
Location : f.kosov

MesazhTitulli: Re: uroni ditelindje...   Tue Aug 04, 2009 10:00 am

po qit muj libi
kush te ka qitu uronja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aanttoinetw~
Mik i forumit
Mik i forumit
avatar

Numri i postimeve : 185
Piket : 3958
Join date : 10/08/2009
Age : 24
Location : Gjakov

MesazhTitulli: Re: uroni ditelindje...   Mon Aug 10, 2009 9:46 am

Urime Ditlindjen Shoku jem Lek saraqini
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
edona103
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 305
Piket : 4002
Join date : 02/07/2009
Age : 22

MesazhTitulli: Re: uroni ditelindje...   Fri Aug 14, 2009 12:07 pm

urime per shokun tend
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: uroni ditelindje...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
uroni ditelindje...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Mirësevini :: Urime dhe pershendetje-
Kërce tek: