Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 A egziston nje dashuri si ....

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Angel
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 54
Piket : 3612
Join date : 01/06/2009
Age : 26
Location : Prishtina

MesazhTitulli: A egziston nje dashuri si ....   Tue Jun 02, 2009 10:31 am

Mehmet+Nermin....? qfar thoni ...!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Piket : 17916
Join date : 31/12/1969

MesazhTitulli: Re: A egziston nje dashuri si ....   Sun Jun 14, 2009 5:20 am

po nashta egzonston spee di as un valla tem e mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
adonis-filiz
I/e sapo ardhur
I/e sapo ardhur
avatar

Numri i postimeve : 11
Piket : 3524
Join date : 14/06/2009
Age : 20

MesazhTitulli: Re: A egziston nje dashuri si ....   Sun Jun 14, 2009 6:03 am

jo nuk besoj sepse jeta ne film eshte shume me ndryshe se ajo reale Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aanttoinetw~
Mik i forumit
Mik i forumit
avatar

Numri i postimeve : 185
Piket : 3957
Join date : 10/08/2009
Age : 24
Location : Gjakov

MesazhTitulli: Re: A egziston nje dashuri si ....   Mon Aug 10, 2009 11:32 am

Un besoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: A egziston nje dashuri si ....   Tue Aug 11, 2009 5:42 am

edhe un gjthsh besoj...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
mergime
I/e sapo ardhur
I/e sapo ardhur
avatar

Numri i postimeve : 25
Piket : 3508
Join date : 12/08/2009

MesazhTitulli: Re: A egziston nje dashuri si ....   Wed Aug 12, 2009 4:05 pm

po ma mer mendja egziston
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: A egziston nje dashuri si ....   Wed Aug 12, 2009 4:41 pm

po;po ekziston
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
edona103
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 305
Piket : 4001
Join date : 02/07/2009
Age : 22

MesazhTitulli: Re: A egziston nje dashuri si ....   Thu Aug 13, 2009 12:55 pm

egziston...
por mund te egzistoj vetem nga njera pal...

dashuria si e mehmetit egzison ajo mund te quhet dashuri e vertet kur sakrifikohen te gjith
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: A egziston nje dashuri si ....   Sat Aug 22, 2009 2:10 pm

mund te ekzistoj po ka shum raste qe 2 veta jan fqinj dhe dashurohen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A egziston nje dashuri si ....   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A egziston nje dashuri si ....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Aci Hayat :: Jeta e Hidhur-
Kërce tek: