Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Grada per antarett

Shko poshtë 
AutoriMesazh
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Grada per antarett   Fri Jul 31, 2009 3:42 pm

I njoftoj te gjithe antaret te jene sa me aktive ne "Aci Hayat" sepse tani kam vendosur qe antaret te mos mbese pa grada...ata qe jan ne Top poster
Grada do vendoset sipas Top Poster nga moderatori ,
Kush do jete i dyti ne Top Poster dhe qe ka qen aktiv ,ka tema me vler ,di te respektoj regullat etj. do behet Super Moderator.
I treti dhe i 4 do jen ne gare se kush do behet Moderator varet nga temat,mesazhet,sjellja,respektimi i rregullave etj.
I pesti dhe i 6 do jen Mik/esh i,e forumit
I shtati dhe i 8 do jen Princ/ess
Per te 9 dhe 10 do jen sipas gradave te caktuara..
Do iu jap ca dite kohe ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
edona103
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 305
Piket : 4001
Join date : 02/07/2009
Age : 22

MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Sat Aug 01, 2009 6:16 am

flm libona qe na tregove
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Sat Aug 01, 2009 2:30 pm

sps..edona por edhe diqka Ai ose Ajo qe e merr graden pastaj humbet apo avullohet nga forumi do i hiqet grada!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
Serafina 09
Mikesh e Forumit
Mikesh e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 153
Piket : 3754
Join date : 26/07/2009
Age : 21
Location : f.kosov

MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Tue Aug 04, 2009 10:04 am

flm libi qe na tregove gradatEdituar për herë të fundit nga Serafina.. në Sun Aug 30, 2009 5:11 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Wed Aug 05, 2009 6:06 am

ok libona
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Mon Aug 10, 2009 7:44 am

gradat kan filluar te jipen :Rrita eshte S.Moderatore kurse Edona Moderatore...se shpejti do keni te gjith grada..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
-Linda-
I/e sapo ardhur
I/e sapo ardhur
avatar

Numri i postimeve : 2
Piket : 3454
Join date : 10/08/2009

MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Mon Aug 10, 2009 9:21 am

Faliminderit Libona për Tregim..Shpresoj se do ta kalojm mirë të gjith Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
edona103
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 305
Piket : 4001
Join date : 02/07/2009
Age : 22

MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Wed Aug 19, 2009 3:37 am

libona shkruajti:
gradat kan filluar te jipen :Rrita eshte S.Moderatore kurse Edona Moderatore...se shpejti do keni te gjith grada..

Libona me fal qe po perzihem por me sa e di une kam me shume poste se Rrita!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Wed Aug 19, 2009 3:43 am

kur i kam vendosur gradat ..rrita ka pasur me shum poste..do te shohim me von..ok?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Fri Aug 21, 2009 6:31 am

me falni per mungesen koheve te fundit sepse me eshte prishur pc-ja edhe interneti e kshtu qe nuk kam mujt me postu ne forum por tash ju premtoj qe do jem aktive me shum


afet beni Rolling Eyes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Sat Aug 22, 2009 2:51 pm

ok ..rrita ..asgje ..ndodh qe ndonjeher te kesh diqka qe smund te hysh..edhe un skam mujt me hy hiq apo farepakketo dit sepse kam qenne udhtim..!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Sun Aug 23, 2009 3:59 am

ok thnx libona
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Serafina 09
Mikesh e Forumit
Mikesh e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 153
Piket : 3754
Join date : 26/07/2009
Age : 21
Location : f.kosov

MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Sun Aug 30, 2009 5:06 am

shume mir libi

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Sun Aug 30, 2009 9:43 am

sps rrita....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Mon Aug 31, 2009 5:47 am

Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Serafina 09
Mikesh e Forumit
Mikesh e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 153
Piket : 3754
Join date : 26/07/2009
Age : 21
Location : f.kosov

MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Fri Sep 25, 2009 8:23 am

flm qe me ke bere mikesh te forumit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3496
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Mon Jan 04, 2010 3:19 am

Mire, gradat jan te mira per postim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Mon Jan 04, 2010 7:04 am

ok na vjen mir qe te pelqejn edhe shpresojm te na vizitosh me shpesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3496
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Thu Jan 14, 2010 6:05 am

Mikeshat nuk harrohen, por ti serafina shpejt e bere kete gje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Fri Jan 29, 2010 7:02 pm

mundohu ti kuptosh te tjeret!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
kujta
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 120
Piket : 3496
Join date : 12/12/2009
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   Sat Jan 30, 2010 12:58 pm

Ok mundohem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Grada per antarett   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Grada per antarett
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Mirësevini :: Per forum-
Kërce tek: