Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 N&M........................................

Shko poshtë 
AutoriMesazh
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: N&M........................................   Mon Jul 27, 2009 8:45 am

Nje dite nje djal i quajtur Mehmet e takoi nje vajze qe quhej Nermin...ne shikim te pare ata u dashuruan dhe filluan te njiheshin ne mes tyre...
Por nje pasaniku Ender me motren e tij Filiz vendosen qe ti ndajne dhe keshtu Filizi i tha Nerminit qe kishte kaluar naten me Mehmetin por Nermini nuk i besoi.Edhe Mehmeti nuk i besoi Enderit..keshtu kaluan disa dite dhe Filizi kishte degjuar se ku do takoheshin Nermini dhe Mehmeti por shkoi para tyre .................
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
edona103
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 305
Piket : 4001
Join date : 02/07/2009
Age : 22

MesazhTitulli: Re: N&M........................................   Thu Jul 30, 2009 1:40 pm

dhe kur ata erdhen ajo vrapoi tek Mehmeti dhe e perqafoi...
Nermini filoi te qaj dhe ike,pastaj erdhi Enderi dhe i tha qe ke bukuroshe...Nermini i tregoj per ate qe pa,enderi nuk i tregoi se filizi ishte motra e tij..
ata shkuan ne nje bar ku i tregonin njeri tjetrit per jeten e tyre...
mehmeti u largua nga filizi dhe vrapoi ta takonte nerminin...
ndersa nermini qeshte me enderin mehmeti i pa ai u mbush aq mllef sa shkoi e goditi e enderin.nermini i tha:qe ke mehmet q'po ndosh me ty...mehmeti nuk foli dhe e shikoj enderin nermini me enderin dolen jashte she hipen ne veturen e enderit ku shkuan...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: N&M........................................   Sat Aug 01, 2009 2:36 am

Shkuan ne nje hotel dhe pasi Nermini kishte pir hap dhe pije alkoolike dhe ishte e trishtuar e kaloi naten me Enderin ,kurse ne anen tjeter Filizi i tha Mehmetit te kthehej sepse atij i interesonte veq per Nerminin dhe filloi te qaj por pastaj u kthyen perseri ne bar per te biseduar...
Kur u zgjua ne mengjes Nerminit nuk i kujtohej asgje nga ajo nate vetem Mehmeti dhe Filizi bashk e u pendua shum nga ajo qe beri pastaj u pergatit e iku nga hoteli duke e lene Enderit vetemm..........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
edona103
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 305
Piket : 4001
Join date : 02/07/2009
Age : 22

MesazhTitulli: Re: N&M........................................   Sat Aug 01, 2009 1:18 pm

por kjo nuk perfundoi me kaq,playboy shkoi ne shtepi tek Nermini dhe kur hapi deren Melek i tha miremengjes eshte Nermin ketu,Melek i tha kush jeni ju?Enderi:jam jam i dashuri i Nerminit..Melek tha:si ,si ajo eshte e fejuar ore djale dhe vrapoi menjehere larte shkalleve per te thirrur Nerminin per ta qartesuar kete ! Kur e pa Nermini Enderin uli koken poshte dhe i tha melekut te lutem na ler vete moter pastaj Nermini i tha se nuk kishte asgje me enderin se ajo e mbremshmja ishte gabim dhe se...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: N&M........................................   Sat Aug 01, 2009 2:44 pm

ai duhej te largohej pergjithmon nga jeta e saj..Por Enderi e mori ate me zor dhe e futi ne vetur....Ai e dergoi ne nje shtepi perrallore ,ne periferi dhe e mbylli e i tha ose do qendronte me te ose do vdiste dhe shkoi kurse Nermini filloi te qante..Fatmirsisht ajo kishte telefonin dhe e thirri Mehmetin por doli Filizi e ateher Nermini e mbylli e vendosi ti jepte fund gjithqkaje por me par i la 1 mesazh Mehmetit qe ajo do ta donte gjithnje edhe e vdekur ,i tregoi ku ishte dhe se donte te vetvritej..Ateher Mehmeti mori mesazhin dhe doli nga shtepia edhe pse Filizi donte ta ndalonte por ai iku dhe filloi ti telefononte Nerminit por ajo e kishte fikur celularin...Nermini hapi dritaret qe te hidhej ,e tha me ze :ore Mehmet ti ishe jeta ime,por kjo jete qenka e hidhur dhe dua ti jap fund gjithqkaje...Je betuar qe sdo kesh asnje grua tjeter por tani ti je me te .....U hodh nga kati i 2 i shtepis e ateher erdhi Mehmeti e pas e kishte Filizin e cila e percolli ateher ai bertiti :Nermin..Trendafil..Qfar bere ore???!E mori dhe shkoi ta dergonte ne spital kurse Filizi mbeti e shtangur se ajo ishte ne shtepi te saj dhe duke par lotet e Mehmetit vendosi te mos e ndiqte planin e Enderit por ti linte bashk....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
edona103
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 305
Piket : 4001
Join date : 02/07/2009
Age : 22

MesazhTitulli: Re: N&M........................................   Fri Aug 14, 2009 11:41 am

te mos nderhynte ne lumturine e tyre...
kur shkuan ne spital mjeket i than se ka lendim serioz dhe se... se mund te mbetet e palevizshem..
kur kuptuan te gjithe per kete i kaploi te qarit te gjithe..
mehmeti e shikonte per xhami dhe i thoshte... ah moj trendafil qfare bere une vetem ty te doja une vetem per ty enderroja te krijoj familje,kurse ti qfare bere shkove me ate te mallkuarin Kervangjiogliu... po une ku mbeta moj trendafil ..
a nuk mendove fare se....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: N&M........................................   Sun Aug 16, 2009 4:09 pm

un te dua dhe vuaj per ty?...
Por trendafili i tij nuk degjonte,ishte e humbur ne kopshtin me trendafila ,ku po vyshkej dhe i vetmi shpetim nga tharja ishte dashuria ..Mehmeti pra..
Kur askush nuk ishte aty,Mehmeti i hyri ne dhome dhe filloi t'i fliste:Ah mos Nermin,trendafile pse e bere kete?!Shih q'i bere jetes tende!Q'do besh tani!Une te dua dhe nuk mund te jetoj pa ty..Kurse ajo ia shtrengoi doren e tha :Mehmet..Mehmet a je ketu ?Un te dua ,por Fi..Filizi dhe Enderi duan te na ndajne..E pash Filizin kur te per..qonte ty dhe u trondita..Por Mehmeti i tha te pushonte dhe se gjithqka dorregullohej kur ajo te dilte nga spitali..
Pastaj u pershendeten..
Mehmeti ishte shumm i merzitur ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: N&M........................................   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
N&M........................................
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Aci Hayat :: Jeta e Hidhur-
Kërce tek: