Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ngushellime Tines,per vdekjen e babait!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Ngushellime Tines,per vdekjen e babait!   Mon Jul 20, 2009 3:34 pm

Te gjithe e njohim Tinen ,nje vajze shum e mir ,e cila hapi nje forum te mrekullueshem per Flor Bertottin pornuk kishte kohe te regjistrohej ketu se me te vertet kishte shum pune ,me perkthime etj.
Sot mora vesh qe i ka vdekur babai edhe pse Tina nuk eshte ketu dua ti shprehi ngushellime dhe ti them qe jeta vazhdon.....
Shpresoj qe Zoti te i ndihmoje...Ngushellime Tina!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Ngushellime Tines,per vdekjen e babait!   Tue Jul 21, 2009 1:52 am

edhe un degjova dhe me vjen shum keq. ngushllime tina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Serafina 09
Mikesh e Forumit
Mikesh e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 153
Piket : 3754
Join date : 26/07/2009
Age : 21
Location : f.kosov

MesazhTitulli: Re: Ngushellime Tines,per vdekjen e babait!   Sun Jul 26, 2009 10:53 am

edhe un deshiroj ti ofroj ngushllime tines
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
edona103
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 305
Piket : 4001
Join date : 02/07/2009
Age : 22

MesazhTitulli: Re: Ngushellime Tines,per vdekjen e babait!   Wed Jul 29, 2009 12:52 pm

Ngushllimet me te perzemerta tina...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TinaHG08
I/e sapo ardhur
I/e sapo ardhur


Numri i postimeve : 4
Piket : 3464
Join date : 04/08/2009

MesazhTitulli: Re: Ngushellime Tines,per vdekjen e babait!   Tue Aug 04, 2009 3:51 pm

flm shum te gjithave..ju dua..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Ngushellime Tines,per vdekjen e babait!   Wed Aug 05, 2009 4:17 am

sps tina...edhe ne te duammm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
edona103
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 305
Piket : 4001
Join date : 02/07/2009
Age : 22

MesazhTitulli: Re: Ngushellime Tines,per vdekjen e babait!   Fri Aug 14, 2009 12:11 pm

po shume shume
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Ngushellime Tines,per vdekjen e babait!   Wed Aug 19, 2009 3:50 am

shpresoj qe dhembja te kaloj...edhe pse esht e veshtir!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ngushellime Tines,per vdekjen e babait!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ngushellime Tines,per vdekjen e babait!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Mirësevini :: Urime dhe pershendetje-
Kërce tek: