Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Moderatoret e rinj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Moderatoret e rinj   Tue May 19, 2009 10:15 am

Ju njoftoj se Bleroxxx dhe Da Chost jan moderatoret e rinj te ketij forumi.

_________________

Mehmet&Nermin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
Angel
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 54
Piket : 3612
Join date : 01/06/2009
Age : 26
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Moderatoret e rinj   Tue Jun 02, 2009 10:37 am

urime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: Moderatoret e rinj   Fri Jun 05, 2009 9:36 am

me vjen keq por nuk di si t'i bej moderator dhe kshtu qe keta te dy nuk jan moderator.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Moderatoret e rinj   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Moderatoret e rinj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Mirësevini :: Per forum-
Kërce tek: