Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 i pershendes te gjith

Shko poshtë 
AutoriMesazh
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: i pershendes te gjith   Sun May 17, 2009 8:13 am

i pershendes te gjith me kengen "gulum" ..
dhe iu uroj mirseardhje te gjithve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
Angel
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 54
Piket : 3612
Join date : 01/06/2009
Age : 26
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Re: i pershendes te gjith   Mon Jun 01, 2009 12:02 pm

dhe un pershendes te gjith
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: i pershendes te gjith   Fri Jul 17, 2009 9:26 am

e pershendes riten ,qe esht regjistruar tani ..me kengen e bojm nxeht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
rrita
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 542
Piket : 4423
Join date : 16/07/2009
Age : 28

MesazhTitulli: Re: i pershendes te gjith   Fri Jul 17, 2009 11:21 am

edhe un te pershendes ty libona edhe thnx shum hehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: i pershendes te gjith   Sat Jul 18, 2009 12:46 am

sps..hehhe ...i pershendes te gjith me kengen :let me die with you.-alban s.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
edona103
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 305
Piket : 4001
Join date : 02/07/2009
Age : 22

MesazhTitulli: Re: i pershendes te gjith   Fri Jul 31, 2009 12:17 am

i pershendes te gjithe me kengen:Dejame Entrar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: i pershendes te gjith   Fri Jul 31, 2009 3:07 pm

i pershendes te gjith antart dhe iu uroj mireseardhje antarve te rinj...me kengen "GULUM"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
edona103
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 305
Piket : 4001
Join date : 02/07/2009
Age : 22

MesazhTitulli: Re: i pershendes te gjith   Sat Aug 01, 2009 6:18 am

edhe une i pershendes te gjithe anetaret e rinj me NO ONE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: i pershendes te gjith   Sat Aug 01, 2009 2:57 pm

i pershendes antart e rinj me kengen yalan..dhe i lus te prezantohen!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
Serafina 09
Mikesh e Forumit
Mikesh e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 153
Piket : 3754
Join date : 26/07/2009
Age : 21
Location : f.kosov

MesazhTitulli: Re: i pershendes te gjith   Tue Aug 04, 2009 10:11 am

i pershendes te gjithe me kengen un enorme dragon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Kleandra
I/e sapo ardhur
I/e sapo ardhur
avatar

Numri i postimeve : 5
Piket : 3464
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: i pershendes te gjith   Wed Aug 05, 2009 5:42 am

Pershendetje per te gjithe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: Re: i pershendes te gjith   Wed Aug 05, 2009 5:43 am

pershendetje kleandra..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
edona103
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 305
Piket : 4001
Join date : 02/07/2009
Age : 22

MesazhTitulli: Re: i pershendes te gjith   Fri Aug 14, 2009 12:08 pm

i pershendes te gjithe me Rehab
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: i pershendes te gjith   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
i pershendes te gjith
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Mirësevini :: Urime dhe pershendetje-
Kërce tek: