Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 i pershendes te gjith

Shko poshtë 
AutoriMesazh
libona
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 945
Piket : 5862
Join date : 01/05/2009
Age : 25
Location : Kudo qe gjej aktoret e mi te preferuar!

MesazhTitulli: i pershendes te gjith   Sun May 17, 2009 8:13 am

i pershendes te gjith me kengen "gulum" ..
dhe iu uroj mirseardhje te gjithve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kenanimirzalioglu-ks.albanianforum.net
Angel
Administrator/e
Administrator/e
avatar

Numri i postimeve : 54
Piket : 3612
Join date : 01/06/2009
Age : 26
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Re: i pershendes te gjith   Tue Jun 09, 2009 12:05 pm

pershendetje per te gjith
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Piket : 17916
Join date : 31/12/1969

MesazhTitulli: Re: i pershendes te gjith   Fri Jun 19, 2009 10:08 am

falminderit gjithashtuu dhe un ju pershendes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kukulla
I/e sapo ardhur
I/e sapo ardhur
avatar

Numri i postimeve : 7
Piket : 3509
Join date : 19/06/2009

MesazhTitulli: Re: i pershendes te gjith   Thu Jun 25, 2009 9:46 am

edhe une ju pershendes... Very Happy jeni shum te mire...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
edona103
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 305
Piket : 4001
Join date : 02/07/2009
Age : 22

MesazhTitulli: Re: i pershendes te gjith   Wed Jul 29, 2009 12:50 pm

tung tung ju pershendes te gjitheve...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: i pershendes te gjith   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
i pershendes te gjith
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK :: Mirësevini :: Urime dhe pershendetje-
Kërce tek: