Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS


 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 1libona766prej Mon Feb 22, 2010 10:16 pm
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 20libona2699prej Mon Feb 22, 2010 10:15 pm
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2libona1631prej Mon Jan 04, 2010 2:02 pm
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2libona636prej Thu Dec 31, 2009 3:52 am
libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 9Angel749prej Sat Aug 22, 2009 1:38 pm
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 7libona4732prej Wed Aug 19, 2009 3:50 am
libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 12libona727prej Fri Aug 14, 2009 12:08 pm
edona103 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Serafina 09854prej Fri Aug 14, 2009 12:07 pm
edona103 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6libona621prej Fri Jul 31, 2009 12:15 am
edona103 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4libona571prej Wed Jul 29, 2009 12:50 pm
edona103 Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Lajmërim Lajmërim
Global announcement Global announcement
Ngjitës Ngjitës